RAGE 2
tolga_pctolga_pc
Üye
Bunun konusunu E3 zamanı açmamış mıyız yau, ilginç

Kusursuz duruyor açıkçası. 2019 baharı deniyor çıkış için, 7-8 ay var.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Doom daha geç çıkar o zaman. Neyse, bu da eğlenceli duruyor.
CuriosityCuriosity
Üye
Çöp.
AlejandroAlejandro
Üye
PC ye çıkması kötü oldu.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
tolga_pctolga_pc
Üye
O video ilk fragmanların birleştirilmiş hali reis, yeni değil.

Yeni Demo oynanış QuakeCon'dan

+Şimdi birincisi grafikler downgrade olmuş ama sorun değil, bölüm tasarımlarının ve graffitilerin güzelliği çok rahat örtüyor üstünü.
+Silah mekanikleri ve sesleri gayet doyurucu, hele de gerçekçiliği s. et, tok şekilde pat pat pat diye ateş eden silahlara bayıldığımdan daha da sevdim seslerini.
+Vuruş hissi çok iyi, herkes yediği darbeye göre sağa sola yalpalıyor, zırhlılar her vuruşta yalpalayıp zevke geliyor falan.

-Oyun çok kolay geldi bana. Daha wingstickle yeni karşılaştığı aşamada elemanın bir ordu dağıtacak kadar özel gücü var ve cooldownları yok kadar az, bu sıkıntı. FPS sever biri olarak orayı temizlemem videodakinden en az 3 kat daha kısa sürer.
-Yapay zeka yetersiz geldi. Tamam fragmanda bizim gibi özel güce sahip banditler gördüm ama demoda niye yoklar anlam veremedim, görev çok kolay olmuş şu halde.
-Şu çocukça, tüm binayı temizledikten sonra yandaki kapının arkasında seni ''habersizce'' birbirini tepikleyerek bekleyen düşmanlar olayı çok gözüme battı. Tamam oyuncu tüm bina kendisini bekler modda çatışarak sıkılmasın, sürpriz falan yapsın düşmana da eğlensin diye yapıyorlar ama dediğim gibi aar gözüme battı, keşke olmasaymış.
discussioncontroller