ROCKSTAR’ın PC yi siklememesi?
AlejandroAlejandro
Üye
Rockstar yıllardır it sürüsü PC tayfasını siklememekte ve üvey evlat muamelesi yapmaktadır. Red Dead Redemption serisini PC ye çıkartmamakla beraber, GTA V gibi Dünya’nın en iyi oyununu PC ye geç çıkartıp oyuncuların tepkisini çekmektedir.

Rockstar’ın bu ayrımcılığı hakkında düşünceleriniz nelerdir? 10.000₺ lik sistemleri götlerine sokmak için mi aldı bu adamlar? RDR 2 gibi GOTY olacak oyunları PC de geç ya da hiç oynamamak bir gamer için hiç hoş değil.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Oyuna 500 lira verecek kadar mal degillerdir bunlar diye cikarmiyordur.
SamsonSamson
Üye

Bu hojam.

PC'ye GTA 5 alanlar 1 kere aldılar oyunu. Konsola alanlar önce ps3 ve x360'a aldılar sonra yeni nesil konsol alıp bi de ona aldılar oyunu.

RDR oynamadım, çünkü sikimde değildi. RDR 2'nin sikimde olacağını nerenden uydurdun anlamadım.

Kerizsiken oyunlar yapıp kerizsikme yöntemleriyle paranın amına koyuyorlar siz de burada ağzınızdan salyalar akıta akıta Kükstar övüyorsunuz lmao

Çöp şirket, çöp oyunlar.
CuriosityCuriosity
Üye
Samson dedi:

Bu hojam.

PC'ye GTA 5 alanlar 1 kere aldılar oyunu. Konsola alanlar önce ps3 ve x360'a aldılar sonra yeni nesil konsol alıp bi de ona aldılar oyunu.

RDR oynamadım, çünkü sikimde değildi. RDR 2'nin sikimde olacağını nerenden uydurdun anlamadım.

Kerizsiken oyunlar yapıp kerizsikme yöntemleriyle paranın amına koyuyorlar siz de burada ağzınızdan salyalar akıta akıta Kükstar övüyorsunuz lmao

Çöp şirket, çöp oyunlar.

Bu hojam.

Sanıyorlar ki çokta sikimizde oynadıkları sik sok oyunlar :D Auto aimle oyun oynamaktan zevk alan orospu çocuklarının adını master racein yanında görmek inanılmaz komik oluyor.Bir de utanmadan gelip GoW'u Witcher 3 ile falan karşılaştırmaya çalışıyor utanmaz konsolcu veledi zinalar.
AlejandroAlejandro
Üye
image
AlejandroAlejandro
Üye
PC master race ci itler uzulmeyin oyun ciktiktan sonra youtubeden izlersinsiniz bol bol ezik ibneler
CuriosityCuriosity
Üye
Alejandro dedi:

PC master race ci itler uzulmeyin oyun ciktiktan sonra youtubeden izlersinsiniz bol bol ezik ibneler

Ahahahaha.Hocam anlamıyor musun ? Sikik oyunlarınız sikimizde değil.
AlejandroAlejandro
Üye
Lan buna 5 yasındaki çocuk inanmaz. Şimdiden imza toplamaya başlamışlar zaten come to PC dıye zunahahaha

Master race bak amına koyim oyun cıkmıyor hahahaha
CuriosityCuriosity
Üye
Alejandro dedi:

Lan buna 5 yasındaki çocuk inanmaz. Şimdiden imza toplamaya başlamışlar zaten come to PC dıye zunahahaha

Master race bak amına koyim oyun cıkmıyor hahahaha

Hocam PC Exclusive oyunları tekrar saymak istemiyorum yorma beni.
TaxmanTaxman
Üye
Alejandro dedi:

Rockstar yıllardır it sürüsü PC tayfasını siklememekte ve üvey evlat muamelesi yapmaktadır. Red Dead Redemption serisini PC ye çıkartmamakla beraber, GTA V gibi Dünya’nın en iyi oyununu PC ye geç çıkartıp oyuncuların tepkisini çekmektedir.

Rockstar’ın bu ayrımcılığı hakkında düşünceleriniz nelerdir? 10.000₺ lik sistemleri götlerine sokmak için mi aldı bu adamlar? RDR 2 gibi GOTY olacak oyunları PC de geç ya da hiç oynamamak bir gamer için hiç hoş değil.

Lan ananın amına sıçtığım, babanın yamuk sikinden sperm olarak çıkarken yarısını kaybettiğin beyninle milleti yemleyebileceğini, tartışma falan çıkarabileceğini mi sandın?

Beğenenler: Curiosity

AlejandroAlejandro
Üye
Dünya da PC de oyun oynayan kim varsa anasını, bacısını, baldızını, karısını, gelmişini geçmişini, sülalesini, ölmüşlerini, dinini, kitabını, peygamberini götten sikeyim. Allahını sövmedim fark ettiyseniz çünkü ben AKP LİYİM.
discussioncontroller