teheccüd namazı
melif9966
Üye
Namaz bizden öncekilere farz olduğu gibi aynı zamanda bizlere de farz bir ibadettir. Namaz kılmak aklı başında her müslümanın yerine getirmesi gereken ibadetler arasında yer almaktadır. Namaz ibadetini gerçekleştirmek için namaz öncesi ve sırasında gerçekleştirilmesi gereken bazı şartlar vardır. Bu şartlara uymadan namaz ibadetiniz kabul olmaz. Günde 5 vakit farz namaz bulunmaktadır. Bu vakitler aynı zamanda günü birbirinden ayırmak için oldukça yeterlidir. Namaz vakitleri ezan ile bizlere duyurulmaktadır. Ezan bir nevi namaza çağırış anlamına gelmektedir.
Teheccud namazı gece kılınan bir namazdır. Bu namaz için ezan okunmamaktadır. Fakat gece namazı olarak halk arasında bilinmektedir. Teheccüd namazının birçok fazileti bulunmaktadır. Teheccüd namazı ile ilgili bilgilere hadislerden ulaşmamız mümkündür. Hadisler bu namaz hakkında bize fazlasıyla yol göstermektedir. Hadisler arasında islamı nasıl yaşamamız konusunda oldukça güzel bilgiler bulmamız mümkündür.
Teheccudnamazi.com, teheccüd namazı nasıl kılınır? Sorusuna detaylı şekilde açıklık getirmektedir. Site içerisinde hadisler ile pekiştirilmiş bilgiler sayesinde teheccüd namazı ile ilgili her türlü bilgiyi bulmamız mümkündür. Kılınışından, faziletlerine kadar birçok konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Verilen bilgiler üstün körü değinilmemiş tamamen detaylı şekilde işlenmiştir. Ayrıca gereksiz bilgilerden kaçınılarak oldukça duru ve güzel bir anlatım ile teheccüd namazı anlatılmıştır. Site içerisinde oldukça kolay şekilde dolaşabilir ve teheccüd namazı hakkında bilgi alabilirsiniz. Site tasarımı asla reklamlar ile boğulmamıştır ve kullanıcı dostu arayüze sahiptir.
SamsonSamson
Üye
Ya abicim hadi siktir git artık yaa
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Ahahaahasdf. Tam anarşi lan
discussioncontroller