Oyungezer 131 - Eylül 2018
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Bu ayın konusuydu galiba. Bot yazdı diye komple uçurdular konuyu.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Benjamin dedi:

Ahahhaa forumun her tarafı küfür kıyamet ama beyefendiler sadece bu başlığa bakmayı akıl etmişler.

Sussana olum.

Beğenenler: Taxman, Samson, tolga_pc

tolga_pctolga_pc
Üye
Birkaç güncel küfürlü mesajın yokolduğunu gördüm dün, şöyle bir göz gezdiren olmuş yani.
502502
Üye
Aylık dergi tartışmalarını sitenin ön kısmında disqus üstünden yapıp forumun fişini çekme vakti belki de yıllar önce gelmişti ve bu birkaç kez tavsiye edildi diye hatırlıyorum.

Dallı budaklı forumdan daha konsantre disqus'a geçilirse yerli ve yabancı spam başlık sorunu hallolur, birinin sevdiği şeylere çöp yazınca hemen silinir böylece duygular incinmez, keldorn film yorumlayamaz... Forumu kapatmanın faydaları saymakla bitmez.

Beğenenler: Benjamin

BenjaminBenjamin
Üye
Yine silinmiş mesajlar lol.
TaxmanTaxman
Üye
Oof
PhenomenonPhenomenon
Üye
10 seneyi geçti, artık size de Level'da olduğu gibi tüm sayıların arşiv dvdsi yakışır.
Orderabi
Üye
bu dergi neden bitti?

a) çizgi olarak senelerdir aynı kanka üslubunda olduğu için
b) inovasyon adına çok az iş yapıldığı için
c) eski sağlam ve dergi aldıran isimlerin yerine aynı kalitede eleman bulunamadığı ve yetişemediği için
d) youtube kanalı olarak iyi iş yapamadıkları için
e) ne kadar sjw köşe varsa doluşturulduğu için.

şimdi sormak lazım, bu dergide total biscuit gibi bi adamın köşesi olsaydı (rip), enes batur, teneke kafalar vs gibi adamlar düzenli yazılar yazsaydı o kitle buraya çekilirdi. ac oyunlarına heyecanlanan adamlarla olacak işler değil. okuyucuya o fake cümleleri dizdiğin an gidiyorsun artık, türkiyedeki oyuncu kitle çok daha strict her konuda.

geçmiş olsun. çok geç gibi duruyor sağlam sponsor olmadıkça. indienin indiesi dergi olur artık.

Beğenenler: tolga_pc

tolga_pctolga_pc
Üye
Hani şu aylaaaaaar önce Enis'in , konsepti Fifagezer'e çevirmesine rağmen 181 bin aboneye zıplattığı ve ayrıldığından beri aynı abone sayısında çakılı şekilde duran YT kanalı. Sonra da izlenmiyor nasılsa salla deyip filmgezer'e çevirdiler falan. Garip. Yüzlerce kişi takip ediyordu sistem toplama rehberlerini , millet aylarca neden devam etmediniz yazmasına rağmen ilgilenmediler. Indie takipleyen Türk kanalı bilmiyorum ben, git o ayağı kap , donanım incele , iki tane yayıncıyla anlaş Twitch'de ortak yayın yap vs. Kimse dergiyi almasa da kapatıp gitsek atmosferinde yürüyor gibi işler dışarıdan bakılınca.
discussioncontroller