Tower War Kule Savaşı Yerli Arcade Oyunu Yayında
powerfulgamer
Üye
Kule savaşlarına katılacağız.

Tower War ile kule savaşları yapmaya hazır olun!

Mobil platformda arcade oyunları arasında yer alan Tower War ücretsz olarak Softmedya Yazılım ve Bilişim Hizmetleri tarafından geliştirildi ve yayına verildi. Kule savaşlarını alan mobil oyunda oyuncular kulelerini ve silahlarını seçerek savaşlara dahil olmaya çalışacaklar. Şuan’da internetsiz oynanan mobil arcade oyunumuz yakında alacağı güncelleme ile karşılıklı oyun oynanılabilecek.

Oyuncular dünyanın dört bir yanından karşılıklı kıyasıyla bir mücadele içinde savaşabilecek ve rekabet dolu anlar yaşayabileceğiz.

Tamamen ücretsiz olarak oynanabilen yapım da 11 farklı kule yer alıyor. Bu kulelerin kendileri has özellikleri ve görünümleri bulunduruyor. 14 farklı silahtan dilediğimizi seçebileceğimiz yapım da birbirinden zorlu 250 seviye yer alıyor. Oyuncular bu seviyeleri tamamlamaya çalışacaklar. Sınırsız savaşabileceğimiz mobil oyunda 4 farklı özel güç kullanabileceğiz.

Zeka ve hızın önemli bir unsur olduğu yapım da oyuncular silahlarını yükselterek daha etkili bir hale getirebilecekler. Ayrıca kulelerini de geliştirerek daha sağlam bir hale getirebilecekler. 4 Kasım’da son güncellemesini alan oyun şuanda aktif olarak 5 binden fazla oyuncu tarafından oynanıyor.

İyi oyunlar dileriz.

Tower War Oyunumuzu İndirmek İçin Tıklayın

IOS Tower War Oyunumuzu İndirmek İçin Tıklayın


Tower War Oyunu Tanıtım



Oyunumuzun görselleri aşağıdaki gibidir.

image
image
image
image
discussioncontroller