EODR Remastered Edition (Steam)
TayfunTunaTayfunTuna
Üye

Beğenenler: gameover

SamsonSamson
Üye
Kraloyun'da beleşe oynamak varken niye sen gibi şark kurnazına para verelim koçum anlamadım? Kim bilir oyunu kim yaptı da sen çalıp ben yaptım diyorsun...

Beğenenler: mcprozack

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
allahtan ben çocukken de güzel oyunlar çıkıyordu da böyle çöp şeylerle uğraşmadım hiç
doğuştan zevkliyim çok şükür

Beğenenler: Samson, rubyred

TayfunTunaTayfunTuna
Üye
Samson dedi:

Kraloyun'da beleşe oynamak varken niye sen gibi şark kurnazına para verelim koçum anlamadım? Kim bilir oyunu kim yaptı da sen çalıp ben yaptım diyorsun...

Ya bak diğer arkadaş efendi efendi hakaretini ediyor ama seninki en kralından iftira be. Nasıl bir insanmışsın nereden rastladım böylesine dedirttin. İspat etmekle uğraşırdım da emeğime değmez şu tavır.

SamsonSamson
Üye
ADABI mı varmış hakaret etmenin yoksa hojam?

Ulan şu sikik oyunu senin yaptığını ispat etsen ne olur amk ya, ne kadar delüzyonel bi adamsın gerçekten hayret ederek izliyorum yıllardır.

TayfunTunaTayfunTuna
Üye
Samson dedi:

Ulan şu sikik oyunu senin yaptığını ispat etsen ne olur amk ya, ne kadar delüzyonel bi adamsın gerçekten hayret ederek izliyorum yıllardır.

Şimdi ben kim olduğunu çıkaramadım. İki ihtimal var. Ya normal bir adamsın, bir yerden tanışıyoruz ve bir yanlışım oldu; sen de her fırsatta bana öfkeni kusuyorsun, ki bu çok mantıklı.

Ya da ergenin birisin veya ergen zihninden çıkamamış bir zavallısın ve bu hayatta asla mutlu olamayacaksın. Bu da mantıklı ama buna inanmak istemem.

Yoksa aylardan sonra ilk kez açtığım başlığa ışık hızında yetişip küfür kıyamet girişmenin başka açıklaması olamaz. Bak öbür adam kafını koydu geçti, beğenmemek hatta kötülemek özgürlüktür ama sende bir nefret var "hoja". Bir muayene ol. Haydi eyvallah.

ÇöpZevkliAdamÇöpZevkliAdam
Üye

Samson dedi:

Şimdi ben kim olduğunu çıkaramadım. İki ihtimal var. Ya normal bir adamsın, bir yerden tanışıyoruz ve bir yanlışım oldu; sen de her fırsatta bana öfkeni kusuyorsun, ki bu çok mantıklı.

Ya da ergenin birisin veya ergen zihninden çıkamamış bir zavallısın ve bu hayatta asla mutlu olamayacaksın. Bu da mantıklı ama buna inanmak istemem.

Yoksa aylardan sonra ilk kez açtığım başlığa ışık hızında yetişip küfür kıyamet girişmenin başka açıklaması olamaz. Bak öbür adam kafını koydu geçti, beğenmemek hatta kötülemek özgürlüktür ama sende bir nefret var "hoja". Bir muayene ol. Haydi eyvallah.

Yav bak senin hayatını sikerim çocuk adam ol. Bir de uzun uzun cevap yazıyor sikiğe bak. Gider beleşe oynarım senin gibi bir sikiğe para kazandırmam demiş adam daha neyin savunmasını yapıyorsun millet keriz mi amk. Siktir git buralardan gözüm bi daha seni görmesin. Bir de oyunu kendin yaptığını söylüyorsun. Bre amın oğlu bugüne kadar aklın neredeydi he amcık. Millet zamanında yaptığın (?) oyunu amına koya koya bitirdi. Hayır işin sarkastik kısmı botlar dahil toplam 15 kişinin yazı yazdığı forumda gelip reklam yapman. Beyin damarlarına kan pompalayan kalbini sikeyim.

TayfunTunaTayfunTuna
Üye

Hayır işin sarkastik kısmı botlar dahil toplam 15 kişinin yazı yazdığı forumda gelip reklam yapman.

Şu kısım konuyu çok güzel özetledi :D Zamanında burada düzgün muhabbet dönerdi küfür edilmezdi belli ki herkes gitmiş ortam haydutlara kalmış vahşi batıya dönmüş. Haydi sktrp gideyim siz birbirinizi düdükleyin burada.
rubyredrubyred
Üye

Hayır işin sarkastik kısmı botlar dahil toplam 15 kişinin yazı yazdığı forumda gelip reklam yapman.

Şu kısım konuyu çok güzel özetledi :D Zamanında burada düzgün muhabbet dönerdi küfür edilmezdi belli ki herkes gitmiş ortam haydutlara kalmış vahşi batıya dönmüş. Haydi sktrp gideyim siz birbirinizi düdükleyin burada.

bizim birbirimizi düdükleyip düdüklemeyeceğimiz seni alakadar etmez
ÇöpZevkliAdamÇöpZevkliAdam
Üye

Hadi naş canım. Daha da yazmaya devam edersen anneni düdükleyebiliriz haberin olsun.
veeverveever
Üye
Tayfun eğer foruma sahip olduğun rep ile 2 sene sonra reklam yapmaya gelirsen sana siktir denilir hocam, zaten forum bundan 3-4 sene öncede senle dalga geçiyordu, nasıl birşey bekliyordun anlamadım.
discussioncontroller