Türkiye Online Oyuncu Topluluğuna alımlarımız başlamıştır.
tootalim1
Üye
Merhaba oyun tutkunları. Size güzel bir haberimiz var!

Türkiye Online Oyuncu Topluluğuna alımlarımız başlamıştır.

ALIMLAR HAFTAİÇİ ve HAFTASONU SAAT (Salı ve Perşembe günleri hariç) 21:30-22:30 ARASI YAPILACAKTIR.

Oyunlarda yaşadımığız bir çok sıkıntı mevcut. Gerek takımın konsantrasyonunu bozanlar, feedleyenler, trolleyenler ve dahası. Bunlar oyun zevkimizi kaçırmıyor değil. Tabi bunun devamında da kaçınılmaz son olan küfürler ve hakaretler...

Tanıdığınız ve güvenebileceğiniz insanlar ile trollenmeden, gereksiz küfürler ve hakaretler olmadan en önemlisi de eğlenerek oyun oynamaya ne dersiniz değerli oyuncular? Biz Wanted Gaming olarak size bu güzel ortamı sunuyoruz.
Discord üzerinden gerek oyun içi gerekse de oyun dışı iletişimimizi sağlayarak kontrolü elimizde tutuyoruz. Oluşturduğumuz bu ortam aile ortamından farksızdır. Böylelikle verdiğiniz takım savaşını kaybetseniz bile eğlenebiliyorsunuz. Uzmanlaşmak istediğiniz alanlarda uzman arkadaşlarımız tarafından eğitim görebilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Her şansı değerlendirmekte fayda var. İşte o şans şimdi ayağınıza kadar geldi. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Discord dışında iletişime geçmek için lütfen Resmi Facebook sayfamıza mesaj atın.

NOT: YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BAŞVURULAR SİZE İNSTAGRAM VE FACEBOOK ÜZERİNDEN ÖZEL İLETİ İLE GELİCEKTİR. SPAM KUTUNUZU MUTLAKA KONTROL EDİN!

WANTED GAMİNG : htt p://wantedgaming .org/ (Kurumsal sitemizdir.)

DISCORD: https://discord.me/TOOT

TOOT Başvuru Formu: htt ps://goo.gl/forms/9SN3F4iWj9g0jEQD3

Canlı Destek ve Facebook Sayfamız:ht tps://www.facebook.com/WantedGamingOfficial/

Alımlarımız Discord üzerinden sesli bir şekilde olmaktadır. . Alım günleri Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazardır.

NOT:(Https'deki boşluğu silerek başvuru formumuza ulaşabilirsiniz.)

Okuduğunuz ve değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederiz.

NOT: YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BAŞVURULAR SİZE İNSTAGRAM VE FACEBOOK ÜZERİNDEN ÖZEL İLETİ İLE GELİCEKTİR. SPAM KUTUNUZU MUTLAKA KONTROL EDİN!
discussioncontroller