Teba Servisi
mediakurumsal
Üye
Teba Servisi Hakkında
Kalite, güven, hız ve tecrübe doğrultusunda olduğumuz şekilde size en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Teba Servis markası akla geldiğinde, üretilen ürünlerin uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde devam edeceği düşünülmektedir. Ne yazık ki, durum böyle değil, değerli müşterilerimiz adına kaliteli hizmet anlayışını arttırıyor. Erişilebilir olmak Teba için en önemli görevdir. Bu doğrultuda mümkün olan en kısa zamanda çeşitli hizmetleri ayağınıza getirmek ikinci kalitemizdir. Bu nitelikleri ve amaçları listelerken, müşteri memnuniyetini daima göz önünde bulundururuz. Başarı; süreci bu amaçların doğal bir sonucu olarak etkileyecektir. Başarılı olmak için çabalarımıza devam edeceğimizi garanti etmek istiyoruz.

Teba Servisi

Teba'in sunduğu ürün yelpazesi kısaca; sökme, tamir, montaj, tamir, bakım, yedek parça gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Özellikle yaz aylarında, klima sorunu en çok yaşadığınız alandır. Kombi kazanında kış aylarında da benzer sıkıntılar yaşanmakta ve sık sık stres ve mutsuzluğa neden olmaktadır. Bu bağlamda, Teba hizmeti, sizlere kaliteli çözüm odaklı olarak yaklaştığımız ve mümkün olan en kısa sürede ulaşacağımız bir başarı kaynağıdır. Özellikle başarılı olduğumuz zamanları birbirinden ayırıyoruz. Sistematik bir klima kombi servisi sunduğumuzda, müşteri memnuniyetine ilişkin olumlu bir algı bize birçok başarı elde etti.

Teba hizmeti olarak ürün bazlı ve teknik servis bazlı performansımız, bizi diğer hizmetlerden farklı kılan ana etkenlerden biridir. Bu farkı yaratmak için çok çalışacağımızı vurgulamak istiyoruz. Aldığınız veya aldığınız sistematik hizmetler teminatın başlangıcı olacaktır. Bu durumları düşünmenizi öneririz.

Uzman ve deneyimli kadromuz, klasik ve amatör çalışma hizmetleri arasındaki farkı göstermektedir. Teba Servisi , hizmet anlayışı içerisindeki teknolojik gelişmelerin farkında olduğundan, size en güncel ve en iyi hizmeti borçluyuz. Mesai saatleri dışında bize ulaşmanızı dileriz. Her saat aktifiz ve size iyi dileklerimle.
discussioncontroller