Amana Servisi
mediakurumsal
Üye
Amana Servisi Hakkında Kalite, güven, hız ve tecrübe doğrultusunda olduğumuz şekilde size en iyi hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. amana markası akla geldiğinde, üretilen ürünlerin uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde devam edeceği düşünülmektedir. Ne yazık ki, durum böyle değil, değerli müşterilerimiz adına kaliteli hizmet anlayışını arttırıyor. Erişilebilir olmak amana için en önemli görevdir. Bu doğrultuda mümkün olan en kısa zamanda çeşitli hizmetleri ayağınıza getirmek ikinci kalitemizdir. Bu nitelikleri ve amaçları listelerken, müşteri memnuniyetini daima göz önünde bulundururuz. Başarı; süreci bu amaçların doğal bir sonucu olarak etkileyecektir. Başarılı olmak için çabalarımıza devam edeceğimizi garanti etmek istiyoruz.

amana'in sunduğu ürün yelpazesi kısaca; sökme, tamir, montaj, tamir, bakım, yedek parça gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Özellikle yaz aylarında, klima sorunu en çok yaşadığınız alandır. Kombi kazanında kış aylarında da benzer sıkıntılar yaşanmakta ve sık sık stres ve mutsuzluğa neden olmaktadır. Bu bağlamda, amana hizmeti, sizlere kaliteli çözüm odaklı olarak yaklaştığımız ve mümkün olan en kısa sürede ulaşacağımız bir başarı kaynağıdır. Özellikle başarılı olduğumuz zamanları birbirinden ayırıyoruz. Sistematik bir klima kombi servisi sunduğumuzda, müşteri memnuniyetine ilişkin olumlu bir algı bize birçok başarı elde etti.

amana Servisi hizmeti olarak ürün bazlı ve teknik servis bazlı performansımız, bizi diğer hizmetlerden farklı kılan ana etkenlerden biridir. Bu farkı yaratmak için çok çalışacağımızı vurgulamak istiyoruz. Aldığınız veya aldığınız sistematik hizmetler teminatın başlangıcı olacaktır. Bu durumları düşünmenizi öneririz.

Uzman ve deneyimli kadromuz, klasik ve amatör çalışma hizmetleri arasındaki farkı göstermektedir. amana, hizmet anlayışı içerisindeki teknolojik gelişmelerin farkında olduğundan, size en güncel ve en iyi hizmeti borçluyuz. Mesai saatleri dışında bize ulaşmanızı dileriz. Her saat aktifiz ve size iyi dileklerimle. amana Servis olarak sizlereleyiz

Uzman ve deneyimli kadromuz, klasik ve amatör çalışma hizmetleri arasındaki farkı göstermektedir. amana, hizmet anlayışı içerisindeki teknolojik gelişmelerin farkında olduğundan, size en güncel ve en iyi hizmeti borçluyuz. Mesai saatleri dışında bize ulaşmanızı dileriz. Her saat aktifiz ve size iyi dileklerimle.
ÇöpZevkliAdamÇöpZevkliAdam
Üye
Samson gel la buraya.
SamsonSamson
Üye

Samson gel la buraya.Annenle meşgulüm, sikime yapıştı, bırakmıyor kevaşe.
ÇöpZevkliAdamÇöpZevkliAdam
Üye
Samson dedi:

Samson gel la buraya.Annenle meşgulüm, sikime yapıştı, bırakmıyor kevaşe.


Puhahaha ya sen yok musun sen
discussioncontroller