Oyungezer 136 - Şubat 2019
theRagnaroktheRagnarok
Üye
-Ö- dedi:

Dün çıktı aslında, sizin oradakilere gelmemiştir belki, bilemedim :/

bir kaç gün sonra yine gidip bakacağım:)

theRagnaroktheRagnarok
Üye
1-2 saat önce gittim aldım yine her zamanki gibi harikalar yaratmışsınız çok güzel olmuş valla:)
riddler21
Üye
Harika olmusta selam ogzde soylediginiz hatayı tekrar yapmıssınız. Biz bunları istiyoruz dosyasında onurun yazısında sabrinin yazdıkları var. Halbuki merak etmiştim dmc 5 hakkında ne soyledigini.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@theRagnarok Teşekkürler :)

@riddler21 Gerçekten de yaptık aynı hatayı, kusurumuza bakmayınız... Durumu kurtarmaya yetmez ama Onur'un yazısını şuraya yapıştırıvereyim yine:

Spoiler:

Devil May Cry 5

Ne kadar farklı türün pastasını parmaklarsak parmaklayalım, hepimizin oyuncu olarak daha çok sevdiği, oyun alışkanlıklarını şekillendiren türler ve oyunlar var. Mesela benimki karakter aksiyonu da denilen, genelde abartı savaş mekanikleriyle öne çıkan, az buçuk platform bulmacası içermesi de adetten olan oyunlar. Üçüncü oyunuyla girdiğim Devil May Cry serisinin, bu bağlamda oyunculuk alışkanlıklarımı şekillendiren en önemli seri olduğunu belirtsem, on senedir seriye gerçek bir devam oyunu yapılmasını rakı sofralarında iç çeke çeke dillendirecek seviyeye çıkmış bir özlemle beklediğimi söylesem, şu oyuna beslediğim heyecanı az buçuk tasvir edebilmiş olurum.

Genelde sevdiğim bir serinin devamı duyurulduğunda, ilk işim yapımcı ekipteki olası değişikliklerin, ardından oyun hakkında yapılan açıklamaların ne yöne çekilebileceğine kafa patlatmak olur. Beklentimi gerçekçilik çerçevesinin dışına pek taşırmamaya çalışırım. Burada da buna çabalıyorum ancak tehlike çanlarının çaldığı bir nokta göremiyorum! Yapımcı kadronun aynı olması güzel. Eski oyunlardan dönen silah ve özelliklerle, sayısı ziyadesiyle fazla olan yenilerin oluşturduğu repertuvar harika. Seslendirme sanatçılarının tam kadro geçen oyunla aynı olması nostaljik. Normalde çok da ciddiye almayacağım hikâyenin hem sonunda kara koyun DMC 2’nin ötesine ilerlemesi, hem de ilginç 1-2 sürpriz vaat etmesi “senaryo DMC 4’ten iyi olsa yeter” dedirtmiyor. Oynanışın halihazırda tanıdığımız iki karakterle eskiyi koruması ama alışık olmadığımız tarzda bir oynanışa sahip olan üçüncüyle farklı sulara açılması ayrı bir güzel. “PC portu batabilir” diyeceğim, aynı motorla yapılan RE2 Remake demosundaki opsiyon çeşitliliğini gördükten sonra ona da dilim varmıyor. Galeyanımın tek rakibi Ekmek Teknesi’ndeki berberden çıkarmış gibi duruyor… - Onur

Beğenenler: riddler21

NocseizNocseiz
Üye

Yahu ne zaman çıkacak bu?!? :love :’(
Bugün bikaç migros falan gezdim yoktu...

Ayın hem 6'sı hem 7'si Menteşe/ Muğla'daki stadyumun oradaki Migros'dan baktım. Arkalarda 1 tanecik kalmış buldum, 7'sinde. Ya Level'dan daha az almaya başladılar ya da vakti zamanında gerçekleşen LvL vs. OGZ gerilla savaşına benim gibi hala devam eden gazilerden birisi öne alıp, OGZ'yi arkaya yerleştirdi ^_^.

Beğenenler: GreykaL, theRagnarok

GreykaLGreykaL
Üye
Kılıç ve Büyü Hikayeleri dosya konusu güzel olmuş herkesin ellerine ve hayal gücüne sağlık. Hikayelerin başlıklarına ait olan yazı tipi nedir ? Çok güzel duruyor.

Beğenenler: mit1980, edenknight

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Nocseiz Eline sağlık :)

@GreykaL Teşekkürler :) Grusskarten Gotisch'miş o fontun adı.

Beğenenler: GreykaL, Nocseiz

discussioncontroller