Oyungezer 137 - Mart 2019
MSelm
Üye
Taş yesinler di mi ?
swordbreaker
Üye
Ben de diyordum bu ayın memnuniyetsiz okuyucusu nerede kaldı. Kapak Exodus olsaydı bu sefer aa bak Epic Games'ten para almışlar OGZ tekelleşmeye destek veriyor yazıklar olsun diyenler olacaktı. Ciddiye almayınız.
DreamonDreamon
Oyungezer

Ben de diyordum bu ayın memnuniyetsiz okuyucusu nerede kaldı. Kapak Exodus olsaydı bu sefer aa bak Epic Games'ten para almışlar OGZ tekelleşmeye destek veriyor yazıklar olsun diyenler olacaktı. Ciddiye almayınız.

Oyun firmalarının 10-20 bin bandında seyreden bir derginin kapağı için para verme yarışına girecek kadar bizi önemsediklerini düşünmeniz beni mutlu etti açıkcası.

Sevgili okurlarımızın kapaklar konusunda duygusal olmaları çok normal ancak dergi yönetiminin böyle bir lüksü olduğunu sanmıyorum. Kapaklar doğrudan satışlara etki eden faktörlerden biri ve onu her zaman o dönem daha popüler ( daha iyi veya başarılı demiyorum) olan oyunda kullanmamız gerekiyor. Yoksa bir noktada raflarda artık bir Oyungezer olmayabilir. Dahası Metro'ya dergi içinde detaylı bir incelemeyle iyisiyle kötüsüyle hakkını verdiğimizi tahmin edebilirsiniz. Kapakta, hangi oyunun olduğu bu durumu değiştirmiyor.
swordbreaker
Üye
Dreamon dedi:

Oyun firmalarının 10-20 bin bandında seyreden bir derginin kapağı için para verme yarışına girecek kadar bizi önemsediklerini düşünmeniz beni mutlu etti açıkcası.

Sevgili okurlarımızın kapaklar konusunda duygusal olmaları çok normal ancak dergi yönetiminin böyle bir lüksü olduğunu sanmıyorum. Kapaklar doğrudan satışlara etki eden faktörlerden biri ve onu her zaman o dönem daha popüler ( daha iyi veya başarılı demiyorum) olan oyunda kullanmamız gerekiyor. Yoksa bir noktada raflarda artık bir Oyungezer olmayabilir. Dahası Metro'ya dergi içinde detaylı bir incelemeyle iyisiyle kötüsüyle hakkını verdiğimizi tahmin edebilirsiniz. Kapakta, hangi oyunun olduğu bu durumu değiştirmiyor.

mutluluğunuzu çok görmek gibi olmasın ama öyle düşünmüyordum asfdgndscv. Şaka bir yana keşke imkan olsada şu eskiden yanar dönerli tasolarda olduğu gibi farklı açıdan baktığımızda başka resim gösteren hologramlı şeyden kullansanız da her ay birden fazla kapakla çıkarak bu dertten kurtulsak.
Orderabi
Üye
ben ogz olsam her ay kapağı siyah yapar üstüne logomu basar geçerim. ne bitmez adamlar bu kapakçılar ya. bak yemin ediyorum dergi kapanıcak bu adamlar hala bir yerlerde bir şeylerin kapağına olmamış demeye devam edecekler 20 yıl sonra bile. böyle bir amaca hizmet eden örgüt olduğunuzu düşünüyorum artık amk. 10 seneyi geçti be, fetö bir. siz iki resmen. düşün milletin yakasından.

Beğenenler: knighTeen87

SamsonSamson
Üye
Kapak olmamış.

Beğenenler: ParaDise

discussioncontroller