Oyungezer 138 - Nisan 2019
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
image

AYNEN AYNEN, 2 FALAN EN FAZLA...
Sekiro: Shadows Die Twice İncelemesi

BU SERİYİ NEDEN BU KADAR ÇOK SEVDİĞİMİZİ HATIRLATTI
Devil May Cry 5 İncelemesi

"UBISOFT ARTIK İYİCE TOPARLADI" DENEBİLİR Mİ?
Tom Clancy's The Division 2 İncelemesi

BOL BOL ÜFÜRDÜK, ARTIK NE KADARI TUTARSA
"2020 Kehanetleri" Dosya Konusu

BAZI OYUNCU TİPLERİ İÇİN MÜTHİŞ, BAZI OYUNCU TİPLERİ İÇİN HÜSRAN
Space Engineers İncelemesi

RALLİNİN TADI DA BİR AYRI OLUYOR
Dirt Rally 2.0 İncelemesi

İNCELEMELER
Dawn of Man
Dead or Alive 6
Devil May Cry 5
Dirt Rally 2.0
Dissidia: Final Fantasy NT - Free Edition
Eastshade
Fate/Extella Link
Foundation (EE)
Generation Zero
Grip: Combat Racing
Old Man's Journey (GKN)
Production Line: Car Factory Simulation
Sekiro: Shadows Die Twice
Space Engineers
The Lego Movie 2 Videogame
Tom Clancy's The Division 2
Touhou: Luna Nights
Trials Rising
Trüberbrook: A Nerd Saves the World
When the Darkness Comes

ve çok daha fazlası...
Portal'da Pokémon: Sword & Shield, Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, Zoom'da Avengers: Endgame, Retrospektif'te Grant Morrison, Detay'da BoJack Horseman, TV'de Love Death & Robots, Bluray'de Aquaman, Anime'de The Rising of the Shield Hero, Data'da Google Stadia, Piksel'de Def Jam: Fight for NY...

iOS platformu için Oyungezer App'i:
https://itunes.apple.com/us/app/oyungezer/id1048116372?mt=8&ign-mpt=uo=2

Android platformu için Oyungezer App'i:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.magzter.oyungezer

Web'den okurum diyenlere Magzter sayfası:
http://www.magzter.com/TR/Seti-Media/Oyungezer/Entertainment/

-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
Yeni bir aydan herkese selamlar,

Her türlü içeriğin dengeli bir şekilde dağıldığı, çeşitlilik sahibi bir sayı oldu Nisan sayısı. Bir yandan bir sürü büyük oyun inclemesi var, bir yandan oyun dışı film vs. gibi şeyler de bol, öte yandan özellikle 2020 Kehanetleri dosyası renk katıyor vs. Güzel sayı oldu, bayağı içime sindi şahsen. Umarım siz de beğenirsiniz.

Dijital versiyonun bugün veya yarın (Pazar veya Pazartesi yani) çıkacağını, fiziksel versiyonunsa Salı piyasada olacağını tahmin ediyorum ama her zaman dediğim gibi, söz vermiş olmayayım. Belli olmuyor pek neticede.

İyi okumalar herkese şimdiden,

Beğenenler: Phenomenon, Nocseiz

MahonMahon
Üye
Hakkını teslim etmek gerek, kapak gibi kapak olmuş. İçeriğini şimdiden merak ediyorum.
vicente__
Üye
Elinize sağlık. En yakın zamanda aboneliğimi yenileyeceğim.
NocseizNocseiz
Üye
@-Ö-
"Yeni bir aydan herkese selamlar,
[Sonunda... Taatiiil...]
Her türlü içeriğin dengeli bir şekilde dağıldığı, çeşitlilik sahibi bir sayı oldu Nisan sayısı. [Hepsini toparlayıp, derleyip düzenleyene kadar canımız çıktı ama neyseki, her zamanki gibi, bir şekilde bitti]. Bir yandan bir sürü büyük oyun inclemesi var, bir yandan oyun dışı film vs. gibi şeyler de bol, öte yandan özellikle 2020 Kehanetleri dosyası renk katıyor vs. [Artık son karakterler... Bekle yatağım, ben geliyorum.] Güzel sayı oldu, bayağı içime sindi şahsen. Umarım siz de beğenirsiniz.

Dijital versiyonun bugün veya yarın (Pazar veya Pazartesi yani) çıkacağını, fiziksel versiyonunsa Salı piyasada olacağını tahmin ediyorum ama her zaman dediğim gibi, söz vermiş olmayayım. Belli olmuyor pek neticede. [Umarım bu ay geciktirmezler, neyse...]

İyi okumalar herkese şimdiden,
[Redakte et... Güzeeel. "Yorum gönder", iyi dinlenceler...
Zzzzz...]"

Belki / Muhtemelen halsiz olduğumdan okuduğum bana böyle hissettirdi. Hatam varsa affola... Zzzzz...

~Haa~! Herkesin eline koluna sağlık, emeği geçen.

Zzz...

Beğenenler: mit1980

Exodus_USA
Üye
2 dergiyide aldığım için farklı oyunların kapak yapılması daha iyi oluyor benim için.
-Ö--Ö-
Oyungezer, Admin
@Nocseiz Doğrudur söylediklerin muhtemelen, hatırlamıyorum şahsen aklımdan neler geçtiğini toplam 3 aktif beyin hücrem falan kaldığı için :)

Teşekkürler elinize sağlık dilekleri için :)
discussioncontroller