Oyungezer'den çıkan LotRO DVD'si ve emote'lar hakkında...
Belethin
Üye
Aranıza yeni katıldım ve ilk mesajımı meraktan çatlama noktasına geldiğim için buraya yazdım.Oyungezer ailesine selam eder,sorularıma geçerim.

Oyungezer dergisinden çıkan 7 günlük account oyunda neleri kısıtlıyor.Ayrıca oyunda angry,attack v.b. emotelarda ses çıkmaması normal mi yoksa trial versiyondan mı kaynaklanıyor?Ayrıca oyunda hiç kimse birbirine birşey yazmıyor,ben yazsamda cevap alamıyorum trial ile alkası var mı?(Galiba paranoya oluyorum,trialle alakası varmıdır?)Cevaplarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürederim.
Coraspin
Üye
Trial'ı oynayıp da orjinal oyuna bir türlü geçememiş biri olarak söyleyeyim, bir çok yan görev kilitleniyor. Trade yapamıyorsun. Hayı ses çıkmaması normal değil :D Sesin çıkması lazım. VE ayrıca oyunda herkes birbirine bir şey yazıyor ??? Hatta ben kinshipe bile girmiştim ve muazzam bir yardımlaşma vardı. Adam taaa hobbit köyden cüceler ülkesine gelmişti benim için ( ismi bilmediğim için cüceler ülkesi yazdım:D)
Belethin
Üye
Ben bu bir emoteu yazıyorum,örneğin /attack karakterden WoW'da olduğu gibi "Charge!!!" diye bir ses gelmiyor,yada /sad yazınca ağlıyor gibi yapıyor fakat ses gelmiyor.Bütün hevesimi kırdı bu olay.  :(
TheodrienTheodrien
Mod
Emote'ların hiç birinde ses çıkmaz zaten, trial ile alakası yok :) Trial versiyonda Mail ve Trade olayı kısıtlanıyor, birkaç görev alamıyorsun.

Ama evet, emote'lara ses ekleseler hoş olurdu gerçekten.
Buzyeli
Üye
Sanırım yeni gelecek olan "book 13" güncellemesiyle "emote"larda ses olayı olacak.Aşağıya "book 13" güncelleme notlarından "emote"larla ilgili gelecek güncellemeleri ekliyorum.Tabiki "emote"larla ilgili pek çok yenilikte aşağıda yazıyor.

"Emotes,
1.Are you acrobatic? Find out! The /flip emote is now unlockable.
2.More emotes now have sound.
3.Emotes performed after lying down, sitting or fainting will now execute only once.
4.Persistent emotes like /sit and /liedown will now be interrupted when a character uses /music.
5.Cleaned up various clipping issues when doing emotes while wearing a shield or wielding a non-weapon item like Bullroarer's Tankard.
6.Persistent emotes like sitting or lying down will now be interrupted by skill use while out of combat.
7.The emotes /dance1, /dance2, and /dance3 will no longer continue into the hand clapping emote when they end."
Belethin
Üye
Yaşasın!!!Sonunda emotelara sound ekliyorlar.Bu gidişle WoW'u bile sollarız.
TheodrienTheodrien
Mod
WoW'u zaten solladık :)
discussioncontroller