Death Note [RP-DIŞI]
Misafir
Öhm öhm, Kurtadam oyunları hoşunuza mı gidiyor? Yeni bir oyun için yanıp tutuşuyor musunuz? O zaman Kurtadam DEATH NOTE versiyonunu bekleyin, bomba gibi geliyoruz! Vizelerimizden kurtulur kurtulmaz Dexter ile birlikte bu projeyi faaliyete geçiriyoruz, hazırlanın!

ÖNEMLİ NOT: Oyun içerisinde RP zorunlu olacak, RP yapmayanın kulakları itinayla çekilecek. O yüzden RP yapmayı sevmeyenler pek heyecanlanmasa iyi olur.

Katılanlar;

-Gabriel
-Audiodragon
-Puhaha
-[WT]Elessar
-Zer0
-KnightOfPain
-FireMc
-Rhun
-Ghost Hunter
-AbidikMobidik
-hi_jacker
-Thyestes
-ttng
-Lynx Lynx
-Yojimbo
-bario
-Xadeas
-Ryuk
-Jon Irenicus
-deddo
-EreN
-hannibal_king
-Dual Saber
-Judas
-CeNedra
-bodo
-the Prestige
-Dharkan
-0skay
-Lord_Duxus (Yedek)
-Scorpio (Yedek)
-Oropher (Belki :P)

Katılımlar kapandı.
Misafir
Abov =) buyrun hoşgelin bomba gibi hatta armageddon gibin =) RP'ye henüz tam anlamıyla kafam basmıyor bu oyunda bulaşmadan izlerim ama v2.0 olursa katılabilirim belki. =)

Vizelerde kolay gelsin monthi ve dex :)
Misafir
RP'yle oyun inanınki çok daha zevkli hale geliyor. Yapmanız gereken tek şey oyun içinde üstleneceğiz role uygun bir karaktere bürünüp o şekilde davranmak. :) Eğer beklediğimiz gibi olursa müthiş komplo teorileri bekliyoruz sizlerden. :)
Misafir
Ben varım! This world is rotten!
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Misafir
Hmm, güzel fikir ama uygulaması biraz zor gibi.
Misafir
Yok monthi yok ben bekliyim en iyisi izlemek de keyif verse gerek =)
Misafir

Peki L ve Kira karekterleri olacakmı?Heyecanlandım şimdi.
Vizeleriniz ne zaman bitiyor?Bitsin.Hemen bitsin.Şimdi bitsin.Lütfen?
:)

Benim vizeler yarından sonra rahatlıyor, Dexter'ınkileri bilmiyorum ama tam.

Ve evet, L ve Kira karakterleri olacak. Hatta çok hoş şeyler düşünüyoruz onlar için. :) Zaten L ve Kira olmasa entrika çevirmek olmaz, değil mi? ^_^

Puhaha dedi:

Hmm, güzel fikir ama uygulaması biraz zor gibi.

Bakalım kuralları iyice oturtursak çok güzel şeyler çıkacağına inanıyorum ortaya. :)

Tavsiye; oynarken Death Note Soundtrack dinleyin, acayip havaya sokuyor adamı. :P
Dexter
Üye
Sizi gaza getirmek istemiyorum; ama öyle bir trailer hazırlıyorum ki... Yani, "Uuu beybi, güzel bi hareketlenme oldu bende." deseniz yeridir.
Lord_Duxus
Üye
Bir sorum var: Tamamını izlemiş olmak lazın değil mi? Spoiler'lar beynimize beynimize çakılır sonra? Ben yetiştiripte izleyebilmiş olursan katılmak isterim. (Son Kurtadamdan sonra beni kabul eden olursa (= ) Zaten ikinci filmi çalışmıyor sinir etti beni, işin gücün yoksa bir kez daha edin dosyayı...
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
discussioncontroller