Death Note [RP-DIŞI]
TyraelTyrael
Üye
Görünce bir titreşimli msn saldırısı yapayım kendisine.:D
Misafir
Gidin bi çay kahve için uykunuz açılsın ya. :D
tasoli
Üye
eee hani 4. oyun? akşamları bir süre daha online ola bileceğim sonra öss enen malum sebepten ötürü komple gidecek bağlantım o zamana kadar oynasak?

he fenamı olur?
Misafir
Önce kurtadam (saw edition) ya da normal kurtadam oynanacak. Saygısızlık olmasın onlar baya hazırlandılar. =)
tasoli
Üye
yeni oyunda L öldü gelen
Spoiler:
near
olsun kiraya yeni bir rakip kgelmiş olur son iki L pek başarılı değildi

oyuncuları iletişim kurmaya teşvik edecek bir şey bulmak lazım çok az insanla hatta hiç kimseyle konuşmadan oyun bile bitirle bilir gene 1-2 kişi ile tanıştık ama daha fazla konuşma aksiyon olabilirdi

tekrara başlasın şu oyun ya deathnote filmini izledim fena halde gaza gelmiş vaziyetteyim
Misafir
Oyuncuları iletişime itecek onlarca şey var oyunun şu anki kuralları içinde. Zira oyunun seyrini iletişim değiştiriyor zaten. He kenarda durursan iletişim kuramazsın tabi senin de adım atman lazım. =)
Çağlayan
Üye
Bence oyun(cuların)un en büyük hatası, birbirleri ile iletişime geçememek. Herkes inatla kendi karakterinin rpsini diğer oyunculardan uzakta yapıyor. Hikayelerinde hep npcler başrolde. Onun yerine bir oyuncuyu rpsine koysa her iki oyuncu da müthiş zevk alacak, üstelik hikayeden uzaklaşmayacaklar.

Bir sonraki detnot'ta en çok buna dikkat edilmeli.
Misafir
Hamle sonu hikayesi birazdan geliy... Aaa, tüh, alışkanlık olmuş...
a_smurfa_smurf
Üye
Şu anki kurallar çerçevesinde riskli o.
Misafir

Bence oyun(cuların)un en büyük hatası, birbirleri ile iletişime geçememek. Herkes inatla kendi karakterinin rpsini diğer oyunculardan uzakta yapıyor. Hikayelerinde hep npcler başrolde. Onun yerine bir oyuncuyu rpsine koysa her iki oyuncu da müthiş zevk alacak, üstelik hikayeden uzaklaşmayacaklar.

Bir sonraki detnot'ta en çok buna dikkat edilmeli.

En çok sivillerin pasif ve geriplanda kalma durumu oluyordu, onu da son oyundaki yöntemle kaldırdığımıza inanıyorum ben. Hatta sende "iyiki sivil olmuşum, çok keyif alıyorum" demiştin Aslıcan. Tabi yeni Death Note yapılırken 3. oyunun kurallarında yine oynamalar yaparız mutlaka, ama 3. oyunun sistemi gayet güzel oturmuştu bence. Ama malesef yaz dönemi olduğundan biz Shinigami'ler dahil herkes yaz rehavetine kapılıp tatile falan gittiğinden fazla boşladı oyunu, o yüzden olması gerektiği kadar eğlenceli olmadı. Siz yine de fikirlerinizi yazın ama, 4. oyunu tasarlarken onları da gözden geçiririz mutlaka. =)
discussioncontroller