Death Note [RP-DIŞI]
Çağlayan
Üye
Anime spoiler'ı yine.

Yok öyle bişi Elessar? Kira'ya kim olduğunu söylüyordu ama adını söylemedi hiç. Bu da aslında L'in işine yaradı. "Dostunu yakın tut, düşmanını daha da yakın..." kuralını uyguladı adeta. Düşmanı dibindeydi ve onun hata yapmasını bekliyordu, kendi kimliğinin ise bilinmesinde sorun yoktu zira ölürse Kira bulunmuş olacaktı.
[WT]Elessar
Üye
Ya sonuçta tanıştılar yahu.. :D

Demek istediğim şu: Risk = Kazanmak. Şu ana kadar kim diğer taraftan daha fazla risk aldıysa, kazandı. Sivillerin neredeyse hepsi garanti oynamak isteyince aktif olamıyorlar, öyle olunca da DM'ler suçlanıyor. Olay bu...
[WT]Elessar
Üye
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
azuhahahaha Elessar yardın beni akşam akşam...
[WT]Elessar
Üye
Bulunca paylaşayım dedim.. :D
deddodeddo
Üye
Hamle sonu gecikti, neredesiniz Shinigamiler?
razieligor
Üye
Meraba arkadaşlar. Öncelikle çıkardığınız işi takdir etmek istiyorum.
Dün gece sabah 5e kadar oturup Death Note RPnizi okudum ve hayran kaldım.
Tüm yazıları tek tek okuyamadım, ama Monthius'un tüm yazılarını okudum, yani hikayeden haberdarım.
2.sine ben de yetişim bari dedim de bi baktım 2. bitmiş, 3.ye gelmişsiniz. Helal valla ne diyim şimdi.
4.ye girmek isterdim ama heralde ders dönemine geliyor, ben de Sivas'ta olurum sıra. O yüzden yaza hangi parça açılırsa anca ona yetişirim artık.

Bu Arada Çağla'ya not, dizi ile ilgili spoiler içeriyor:
[spoiler="24. bölümle ilgili manyak spoiler var. Sakın okumayın."]Diziyi hâla tam izlemedim, çünkü L'in mortladığını söyledi bi densiz! 20 gibi bi bölümde bıraktım. Yani ölüşünü de görmedim daha. Bazı arkadaşlar 25i izlemeden karar verme demiş, sence değer mi ki izlemeye?

edit: Şunu da söyleyesim geldi. Bu forum bölümünü de 64. sayfaya kadar okudum. :D sonrasına henüz bakmadım. Sadece bu son 165. sayfayı okudum.
MonthiusMonthius
Üye
Hamle sonunu yazıyorum ben birazd... Aaaa...

4. oyun... Bilemiyorum, şöyle ciddi anlamda bana yardımcı olabilecek, vakit ayırabilecek birini bulsam girişebilirdim 4. oyuna ama şu an için zor gözüküyor. :P Ama dediğim gibi bir yardımcı bulursam neden olmasın? :)
Çağlayan
Üye
Razielcim, cidden densizmiş o arkadaş. Ama şunu tavsiye edebilirim, patır patır tüm bölümleri bitirdikten sonra filmleri izlersen filmin sonunu "İşte aradığım son!" diye kabul edeceksin eminim.

İstersen devamını izlemeyebilirsin elbet. Ama senin yerinde olsam meraktan çatlardım :D
razieligor
Üye
Hmm yardımcı mı olsam ki :D Ama maalesef bu işlerden hiç anlamam. Yoksa çok isterdim yardımcı olmayı.

Çağla'ya edit: Benim tüm hevesim geçti şahsen. O densiz yüzünden. Full Metal Alchemist'e başladım biraz. Onu izliyorum şu sıralar.

Çağla'ya edit: Çağla-kun sana bir iki Death Note çizimi yolluyorum bi bakarsın. Ben yarıldım gülmekten şahsen :D

Bu arada az biraz spoiler içeriyor, izlemeyenler için söylüyorum:
(Sağ tıklayıp "resme bak" derseniz resim yeni pencerede açılır daha büyük olur hem)

[spoiler=Hikaye sonuyla ilgili spoiler içeriyor][img width=600 height=184]http://fc00.deviantart.com/fs17/f/2007/161/c/7/Death_Note__Modesty__by_SilentReaper.jpg[/img]

Dahası da varmış:http://silentreaper.deviantart.com/gallery/#Death-Notes
discussioncontroller