Wii sizce nasıl?
BigBoss
Üye
Wii sizce nasıl?:) ;)
Misafir
Oynak. :-\
matrklorm
Üye
güzel cevap

wii'bir başarı hikayesidir wii bir yaşam tarzıdır wii yeniliğin temsilcisidir wii candır canandır ve seviğim tek japon firmanın konsoludur
Falanca
Üye
Wii Tanrı'nın konsoludur.
Misafir
Oyun dünyasının tepe noktası. Wii Sports, Rayman Raving Rabbids dışında Resident Evil 4 ve Zelda gibi ciddi oyunları oynamış biri olarak söylüyorum ki, Wii'den sonra herşey basit gözüküyor. Açık konuşayım mı? PC'nin Stratejileri ve Devasa Online'ları var kendine özgü, ve bunlar en kötü durumda bile PC'yi ayakta tutabilir, peki diğer konsolların Wii'ye karşı neyi var? Metal Gear Solid? Halo?

Wii nirvana'dır, o kadar.
Silencer
Üye
Nintendo oyun dünyasının mihenk tasıdır.Her zaman oyun dünyasına yenilikler kazandırmıstır ve oyun dünyasının bu kadar ilerlemesinde süphesiz en büyük katkı Nintendo'ya aittir.İlk 3D oyun ilk kez oyundaki karakterler arasında diyalog gibi ozellikler bunun yanında titresim ozelligi Nintendo tarafından oyun dünyasına kazandırılmıstır yani hem oyun içinde yenilikler hemde donanım anlamında yenilikler herzaman Nintendo'dan gelmekte.

Wii oyun dünyası için cok onemli bir konsol.Wii mote teknolojisi oyun dünyası için bir devrimdir.Oyun oynamayı gercekliğe tasıyan en onemli ozellik  Wii mote'dur suan.Nintendo bir sonraki konsolunda hem grafik hemde Wii mote teknolojisi koyucak siz düsünün o zaman neler olucagını.Wii suan sadece kontrolleri ile nasıl satıyor birde diger konsolunda grafik koyucak  of of diger firmalar bence cekilsin gitsin tabi bu isin sakası

Yakın bir zamanda Wii almayı düsünüyorum Zelda ve Re Uc oyunlarını oynamazsam gozum acık gider tabi Mp ve nice süper yapımlarda var
zeggy_557
Üye
Wii, Zelda ve RE gibi "kral"oyunlarıyla, Wii Fit, Wii Zapper gibi "yan ürün"leriyle, Mario Party veya Striker Charged gibi eğlenmelik oyunlarla, her yaştan, her kesimden oyuncuya hitap eden bir konsol. Yılbaşından beri kullanıyorum, herkese tavsiye ediyorum, özellikle WE ve FIFA çıkınca tadından yenmeyecek (Futbol oyunları bağımlısı olduğumdan değil, Mario Strikers oynadıktan sonra böyle oldu :o).
Dark Templar
Üye
hepsine hükmedecek tek konsol
denoleyn
Üye
sadece wii-fit gibi güzel yan ürünleri yok. aynı zamanda tenis raketi, golf sopası gibi son derece gereksiz ve anlamsız aparatları da var ;D
matrklorm
Üye
denoleyn dedi:

sadece wii-fit gibi güzel yan ürünleri yok. aynı zamanda tenis raketi, golf sopası gibi son derece gereksiz ve anlamsız aparatları da var ;D

çünkü nintendo oyuncularını seviyo yan ürünler çıkararak oyuncularını daha da mutlu etmeye çalışıyo

daha iyi oyuncaklarda çıkaracaktır(özellikle adam gibi bi tabanca)

EDİT:
ben de bikaç kere vurdum avizeye ama çok bişi olmadı

bu arada "wii sizce nasıl"dan "nintendo wii"ye çevirsek konuyu(yani başlığı)
Misafir
Tadı 2+ kişiyle çıkar.Wii Sports'u ailecek sıkılmadan oynarız.Kendisi bana 1 adet avizeye mâl olmuştur.İndirdimde tenis oynarken. =)
discussioncontroller