Wii sizce nasıl?
lazaruslazarus
Üye
TRİPLE H dedi:

sınırlı sayıda üretildiklerini duydum o doğru mu peki?

"Limited Edition" adı altında piyasaya sürülecekmiş(Reklamlar ve kendi sitesinden öyle duyuruldu).Söylenen yılbaşı öncesine özel bir paket halinde(Wii Motion Plus,M+,Wii Sports ve Wii Sports Resort kutu içeriğine dahil olacakmış).
liquoredmindliquoredmind
Üye
Falanca dedi:

Next-gen'de topu topu 3 konsol var zaten, sen de... O üçü arasında en dandiği Wii. Ama sanmıyorum mesela Wii'nin bir SNES'ten veya bir Dreamcast'ten kötü olduğunu.

Hiçbir konsol Dreamcast'ten iyi değil ühüüüüüü :(
Xaladin
Üye
Falanca dedi:

Next-gen'de topu topu 3 konsol var zaten, sen de... O üçü arasında en dandiği Wii. Ama sanmıyorum mesela Wii'nin bir SNES'ten veya bir Dreamcast'ten kötü olduğunu.

Iddia ediyorum Gamecube daha iyidi.
Falanca
Üye
Aynı şey zaten. Çaktırma.
fatalstorm
Üye
wii sports resort'tan sıkıldığımdan beri açasım gelmiyor wii'yi. 3rd party falan filan..
ugur123
Üye
Bence Wii Sports'tan başka doğru düzgün oyunu olmayan ama çok eğlenceli olan ve  bana hitap etmeyen bir konsol.Fiyatı Ps2 seviyesinde olsa hemen alırım.
Misafir
Doğru düzgün bir çok oyunu var. Fakat sana hitap etmiyor diye uygun gelmiyor. Bu ikisini birbirine karıştırmamak lazım.
Xaladin
Üye
Hangi oyunlari dogru duzgun? Ben mi kacirdim acaba?

Kaldi ki Wii Sports disinda oyunu olmayip da eglenceli olmasi da cok ilginc. Herhalde bos zamanlarimizda Wiimote ile yuruyuse falan cikiyoruz ya da basbasa spagetti falan yiyoruz. Sadece PlayStation Network uzerinden satilan oyunlarin ben kafadan WII'den ve hatta Wii Sports'tan daha keyif verici oldugunu dusunuyorum. Ya da konuyu PS ile sinirlandirmaya gerek yok. XBOX360'in da cok daha keyif verici oldugundan eminim.

Kabul etmek lazim. Nintendo'nun ozellikle aile bazindaki tuketicilere cok cazip reklamlar yaptigini ve bu kitleye aletini iyi pazarladigini biliyoruz. Bu acik. Ama eglenceli? Ne eglenceli? Kime gore neye gore eglenceli? diye sorarlar adama.

Cok daha teknik konusacak olursak, ben baslayabilirim hemen.
Vaizard
Üye
@Xaladin: Bu yazdıklarına kendin inanıyormusun? Güldürmeyin.

Eğlencenin kişiye göre değişebileceğine katılırım ya da Wii'nin eğlenceli olmadığına, Wii'nin özelliklerine göre pahalı olduğuna katılırım, (dün gördüm Saturn'de PS3 Slim 120 GB 685 TL, Siyah Wii ise 600 TL idi.) ama kesinlikle ve kesinlikle Wii'de Wii Sports'dan başka iyi oyun olmadığına inanmam, kabul etmem, gülünç bulurum.

Hatta;

Spoiler:
LMAO

Xaladin
Üye
Yazdiklarimin hepsine inaniyorum. Altina inaniyorum diye imza atabilirim. Guldururum de.

Sen yazar misin wii sports disinda wii diyince aklina gelen iyi oyunlari? Cok merak ettim. Benim aklima Nintendonun kendi yaptigi, Sonic'in tum yeni nesil oyunlarina bin basan birkac tane mario oyunuyla birlikte, wiiware, A Boy and His Blob remake'i -her ne kadar turkiyede herkes o ne lan? diye sorsa da-, Mega Man 9 belki ve ucuncu partiden de bir MadWorld falan geliyor IYI oyun olarak.

No More Heroes belki girer aradan bir yerlerden yine. Bu kadar ama. OKAMI dersen zaten yillar once PS2'de cikmis bitmis oyun. Dusun dusun aklima ne geliyor baska... hah mesela Super Smash Bros. Brawl vasat bir dovus oyunu olsa da Wii'de IYI sinifina girebilecek nitelikte bir oyun.

Ve benim kisisel favorim ise kesinlikle bana gore WII'deki en iyi oyun: "The Legend of Zelda: Twilight Princess" ... Ki bu da aslinda Gamecube'de de var. Sayilmayabilir. Bu sayilmazsa kisisel favorim Mario Uzayda olur. Var ya uzaya cikan mario. Cidden alay etmek icin demiyorum. Adamlar TA$ gibi oyun yapmis... Evet mario falan ama...

kasarak aklima tum gelen oyunlari yazdim.

Durum bana soracak olursan bu, ve bu durum vahim. Nintendo kendi oyunlarini cok guzel yapip cok guzel pazarliyor. Ama bir yere kadar.... Alet donanimsal manada yedinci nesil dedigimiz konsollar PS3 ve XBOX360 ile yarismaktan ote, yanlarindan gecemeyecek halde. Ucuncu parti gelistiriciler hicbir sey yapamamaktan sikayetciler. WII uzerinde ne adam gibi Call Of Duty gorebilirsin bu yuzden, ne Bayonetta, ne baska bisi... Goreceginin en iyisi mobil versiondan portlanmis Call Of Duty olur :) Oynarsin pixel pixel. Ben PS3'te Call Of Duty: Classic oynadim. Emin ol WII Call Of Duty'den bin kat iyi ...

Arkadasim simdi gulebilirsin.
discussioncontroller