Wii sizce nasıl?
Misafir
Wii`yi satmamamın tek nedeni, Metroid: The Other M ve Super Mario Galaxy 2.
FeylingFeyling
Üye
Anamızla babamızla beraber eğlenmeyeceksek eve Wii almaya gerek duymuyorum şahsen. Ama onlarla beraber oynamayı da çok istiyorum.
Bir de tartışmışınız. Ben güzel bi paket bulsam netten Dreamcast alacağım, bir de arkadaş Gamecube'ünü bana miras bıraksın diye başının etini yiyorum. Eğlenmek isteyene Tetris bile yeterken, inat ettim eğlenmeyeceğim diyene boşuna dil dökmenize gerek yok yani.
Misafir
limp1803 dedi:

Wii`yi satmamamın tek nedeni, Metroid: The Other M ve Super Mario Galaxy 2.

Muramasa : The Demon Blade'i dene :)
TRİPLE H
Üye
feyling'e katılıyorum öyle yanlız başına eğlenilecek bir konsol değil.Ama biz yazın misafir filan gelince oynuyoruz turnuva filan bayağı eylenceli oluyor.
kk12
Üye
ailecek eğlenecek "casual" oyuncular için muhteşem, "hardcore" oyuncular için arada bir grupça oynanıp eğlenilecek bir araçtır wii. nintendo'nun bazı klasiklerini ağırlaması açısından önemlidir,fakat ps3,xbox360 a çıkan oyunlarla wii'nin oyunları çok farklıdır.
Dark_BlueDark_Blue
Üye
Geçen gün,biraz Wii Sports oynama şansını yakaladım." Eğlenceli " olduğu bir gerçek ama bir süre sonra insanı sıkabilir bence.
Isshin
Üye
Wii Sports Resort'un yanında Wii Sport çok ezik kalıyor. Bu arada şu yönden hak verebilirim, Wii her daim oynayabileceğiniz bir konsol değil. Çünkü yoruyor. Ama hep beraber oynayınca hakkını da veriyor.
Isshin
Üye
Yakında ben de başlayacağım inşallah.
Isshin
Üye
(= Deneriz birlikte ya, bu oyunun meraklısı çok zaten.
O değil de ben bir ara Mario Galaxy'e el atmak istiyorum.

Limp, bu arada MSN adresini PM'le bana.
FC olayında lazım olacak.
Prince_Vegeta
Üye
Valla Wii İçin Sölencek Tek Kelime Muhteşem Olur Ps2 Psp Ps3te o Kadar Dragonball Oyunları Oynadım Ama Wiide Kame Hame Haa Atma Zevki Paha Biçilemez Herkese Tavsiye Ederim Hatta Bu Yazıyı Okuyup Elinde Wii Vede DragonBall Budokai Tenkaichi 3 Olan Varsa Vs Maça Varım Pmden BAna Ulaşın :)
discussioncontroller