Kola mı, Ayran mı?
SwooshSwoosh
Üye
ne diyorsun lan sen
LovermanLoverman
Üye
westgrey dedi:

dünya üzerinde şeftalili ice tea içen pleb zevkli insanlar oldukça 50 sayfa daha tartışırım zaar

Kardeş alay için yazmadıysan ve hakiki şeftalili severiysen sen top honorable men of the universe listime ilk 3ten alıyorum, bir insan bu kadar doğru açıdan köşeli olamaz yau.

Bu limonlular ağlasın dursun zaar.
SwooshSwoosh
Üye
NELER DİYORSUNUZ OLM
NesteressNesteress
Üye
LİMON=ŞEFTALİ<<<<<GERİ KALANLAR
westgreywestgrey
Üye
Loverman dedi:

westgrey dedi:

dünya üzerinde şeftalili ice tea içen pleb zevkli insanlar oldukça 50 sayfa daha tartışırım zaar

Kardeş alay için yazmadıysan ve hakiki şeftalili severiysen sen top honorable men of the universe listime ilk 3ten alıyorum, bir insan bu kadar doğru açıdan köşeli olamaz yau.

Bu limonlular ağlasın dursun zaar.

ben mi cümleyi kuramadım sen mi yanlış anladın belli değil

şeftali seven = ezik plebler

limon sevenler = elit beyefendiler
LovermanLoverman
Üye
iğrençsiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.

: (((((((((

RedBeardRedBeard
Üye
Nesteress dedi:

LİMON=ŞEFTALİ<<<<<GERİ KALANLAR</p>

Şeftali limon kardeştir, ayıran kalleştir mi diyorsun?

Yok öyle şey, limoncular bölücü direkt. :/
118118
Üye
westgrey dedi:

>Şeftalili ice-tea'ye pleb demek
>Dünya'da o kadar pleb materyali olarak tüketilen şeyler varken Ice-Tea şeftali'ye pleb demek

Şimdi şöyle bir şey var, normalde Ice-Tea Limon derim ama nedense son aldığım yaklaşık 20 şişe (çoğu farklı yerlerden alındı) hep farklı tatta geldi, artık fabrikada bir şeyini mi değiştirdiler bilmiyorum ama bildiğin tadı farklıydı.

Hani güzel anlamda farklı olsa takmam ama normalde bütün şişeyi tek nefeste içebilen biriyken, iki yudum alıp ağızda iğrenç bir tat kalması nedeniyle şeftali'ye geçiş yaptım.

Çok tatlı aslında çok da sevmiyorum ama Limon'un hep tadı bozuk olanına (?) denk geldiğim için, şu an için iyisi bu diyorum.

Normalde Green Tea derdim ama saf Green yerine artık Green-Limon üretildiği için onun da tadı aşırı bozdu.

Bir de Pepsi Twist var, o her ne kadar ayrı bir konu olsa da İçecek Master-race olarak Elder God Tier'de sadece Şeftali ve Pepsi-Twist var...
TeratosTeratos
Üye
Limonlusu kötü şeftalilisi eh işte o eski sade ice tealer ise berbat.Nasıl içiyordu insanlar anlayabilmiş değilim.

Kola mı ayran mıya gelince.

Acılı cipsle ve spordan sonra kola.
Durup dururken bişey içmek istersen ayran.
Ama kendin yapacaksın.Öyle hazır ayranlardan tad alamıyorum ben pek.Köpüklü köpüklü ayranını yapacaksın tuzlayıp içeceksin.Mis gibi.
HOXHOX
Üye
didi için didi.

image
discussioncontroller