Kola mı, Ayran mı?
SwooshSwoosh
Üye
didi hiç fena değil lan, limonlusunu ve şeftalilililisini içtim gayet içilebilirdi
ekşicilere güvenmemekle yine haklı çıktım zaar
OneInchManOneInchMan
Üye
tek avantajı büyük olması. öbür tenekeler gibi tek dikişte bitmiyor.
HOXHOX
Üye
ahah. şaka yapmıştım. meğer beğenilen bişeymiş. yarın gibip bimden alayım hemen. bu arada 1 ayda 10 milyon satmış. millet nası hasretse.
118118
Üye
Britanya markasını içmezler, giderler dandik, Britanya çakması iklim olan Karadeniz'in pleb çayından yapılmış ice-tea içerler, bu milletin plebe doyumsuzluğunu anlamak kolay değil doğrusu...
HOXHOX
Üye
karadeniz çayının nesini beyenmiyon 118.
118118
Üye
Çünkü Britanya adalarında yer almayan bir mekan Karadeniz.
westgreywestgrey
Üye
semsert kardeş sen antalyalı değil misin? yeditepe'de okumuyor musun? yani tam bir KUMZENCİSİ değil misin?

başka sözüm yoktur.

Beğenenler: 118, RedBeard, Taxman, Persona

kurtkapankurtkapan
Üye
118 dedi:

Karadeniz'in pleb çayından

bişey mi dedin hemşerim?
118118
Üye
westgrey dedi:

semsert kardeş sen antalyalı değil misin? yeditepe'de okumuyor musun? yani tam bir KUMZENCİSİ değil misin?

başka sözüm yoktur.

Antalya'ya hep Ruslar ve İskandinavlar falan geliyor, onların arasında büyüdüm diyebilirim, Hatta İngiliz bile var sürüyle, Okuduğum bölüm İngiliz Edebiyatı bölümü.

Bu bilgileri göz önünde bulundurursak bence Britanya mensubu olmak için yeterli kualifikasyona sahibim.
RedBeardRedBeard
Üye
Ahah bizim orada böylelerine bi laf vardır "Ağzının tadı olsa burnunun pohunu yerdi" diye.

Ayrıca, ingiliz çayı abartılmış bir balondur. Çok rerödür. Yaşasın karadeniz çayı kardeşliği.
discussioncontroller