Kola mı, Ayran mı?
Amenquiver
Mod
Ben Didi limon içmiştim büyük yapılmasının bir sebebi varmış, itine çer çöp doldurmuşlar adeta. Muadilleri varken para vermeye değmez.

Beğenenler: isotic

118118
Üye

Ahah bizim orada böylelerine bi laf vardır "Ağzının tadı olsa burnunun pohunu yerdi" diye.

Ayrıca, ingiliz çayı abartılmış bir balondur. Çok rerödür. Yaşasın karadeniz çayı kardeşliği.

İngiliz çayı yalnız o poşetlerdeki çaylar değil, haberiniz olsun.

O çaylara süt dökülüp de içilmez yani.
RedBeardRedBeard
Üye
118 dedi:

Ahah bizim orada böylelerine bi laf vardır "Ağzının tadı olsa burnunun pohunu yerdi" diye.

Ayrıca, ingiliz çayı abartılmış bir balondur. Çok rerödür. Yaşasın karadeniz çayı kardeşliği.

Şimdi çay çeşitleri hakkında bilgilerimizi burada tokuşturmayalım. Uygun bir vakitte elit elit çeviririz muhabbetini. De, benim ingiliz çayından ne kadar anlamadığımı düşünüyorsan, karadeniz çayından bi o kadar anlamıyorsun samsonum. =)
Amenquiver
Mod
İngilizlerin çayında da ahım şahım bir şey yok zaten. Tamamen zamanında evrensel bir ülke olmanın artıları işte.
PiccolaKidPiccolaKid
Üye
3. sınıftayken okulun piçi diyebileceğimiz bir arkadaş serviste ice-tea içen alman bir kızla dalga geçiyordu sidik içiyor lel diye.aynı adam 6. sınıfta tanesi 5 liradan boş cd satıyordu millete most wanted diye kekleyerek.

ben 3 yıldır falan ice-tea içmiyorum sanırım.dünyanın en iğrenç içeciği falan diyorlar ama güzel bence.şeftalili olsun, limonlu olsun gideri var.bir süre sadece birini içersin genelde, sonra o aromadan sıkılınca diğerine geçersin.
118118
Üye

118 dedi:

Şimdi çay çeşitleri hakkında bilgilerimizi burada tokuşturmayalım. Uygun bir vakitte elit elit çeviririz muhabbetini. De, benim ingiliz çayından ne kadar anlamadığımı düşünüyorsan, karadeniz çayından bi o kadar anlamıyorsun samsonum. =)

Çaydan genel olarak anlamıyorum ki ben : DDDDDDDDD

İngilizlerin çayında da ahım şahım bir şey yok zaten. Tamamen zamanında evrensel bir ülke olmanın artıları işte.

Süt koyunca tadı yumuşatıp biraz tatlandırıyor, çay içmeyi sevmiyorum hiç ama öyle hafifi sütlü olunca içilebilir bir gıda haline geliyor bence.

He bi defasında demleme çaya süt koyup içmiştim o kadar, her çaya süt konulmayacağını sonradan öğrenmiştim ki çok da takılmadım.
kurtkapankurtkapan
Üye

ben 3 yıldır falan ice-tea içmiyorum sanırım.

bi kaç ay önce, anam almış getirmiş 1ltlik. şeftaliliydi sanırım. içtim filan, kötü değil, fena da değil. olsa içerim yani bir bardak.
Bir daha da aramadım ama.
ekşiciler olsun, forumdakiler olsun kutu kutu su niyetine içmeyi anlamıyorum. manyak mısınız yav?

Beğenenler: Persona, Firewing

RedBeardRedBeard
Üye
118 dedi:

118 dedi:

Çaydan genel olarak anlamıyorum ki ben : DDDDDDDDD

Süt koyunca tadı yumuşatıp biraz tatlandırıyor, çay içmeyi sevmiyorum hiç ama öyle hafifi sütlü olunca içilebilir bir gıda haline geliyor bence.

He bi defasında demleme çaya süt koyup içmiştim o kadar, her çaya süt konulmayacağını sonradan öğrenmiştim ki çok da takılmadım.

. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,
. . . . . . . .. . . . . .,.-”. . . . . . . . . . . . . . . . . .“-.,
. . . . .. . . . . . ..,/. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ”:,
. . . . . . . .. .,?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .\,
. . . . . . . . . /. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,}
. . . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:`^`.}
. . . . . . . ./. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ,:”. . . ./
. . . . . . .?. . . __. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :`. . . ./
. . . . . . . /__.(. . .“~-,_. . . . . . . . . . . . . . ,:`. . . .. ./
. . . . . . /(_. . ”~,_. . . ..“~,_. . . . . . . . . .,:`. . . . _/
. . . .. .{.._$;_. . .”=,_. . . .“-,_. . . ,.-~-,}, .~”; /. .. .}
. . .. . .((. . .*~_. . . .”=-._. . .“;,,./`. . /” . . . ./. .. ../
. . . .. . .\`~,. . ..“~.,. . . . . . . . . ..`. . .}. . . . . . ../
. . . . . .(. ..`=-,,. . . .`. . . . . . . . . . . ..(. . . ;_,,-”
. . . . . ../.`~,. . ..`-.. . . . . . . . . . . . . . ..\. . /\
. . . . . . \`~.*-,. . . . . . . . . . . . . . . . . ..|,./.....\,__
,,_. . . . . }.>-._\. . . . . . . . . . . . . . . . . .|. . . . . . ..`=~-,
. .. `=~-,_\_. . . `\,. . . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . .`=~-,,.\,. . . . . . . . . . . . . . . .\
. . . . . . . . . . . . . . . . `:,, . . . . . . . . . . . . . `\. . . . . . ..__
. . . . . . . . . . . . . . . . . . .`=-,. . . . . . . . . .,%`>--==``
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . _\. . . . . ._,-%. . . ..`. . . . . .. . . . . . . . . . . ,.-‘”. . . . . . . . . .``~.,

Beğenenler: PiccolaKid

isoticisotic
Üye
Tartışmaya son veriyorum.
-Didi çok kötü.
-şeftalili ice tea iyi değil.
-mangolu vardı bir ara o da berbat.
-limon ice tea en iyisi.
-yeşilçaylı da güzel.

bu maddeleri öğrenip ezberleyip gelir ve benimserseniz çok sevinirim.

Beğenenler: westgrey, Gun, creiGn

ReyJeyReyJey
Üye
portakal suyu yoksa limonata icin bilader. geçin bu gavur işi ice teayi falan.
discussioncontroller