Travian
Jakhin
Üye
Speed 3x'te oynuyorm...Oyun gordugum en guzel online oyunu bence herkese tavsiye ederim gerci speed'de kayıtlar durdurludu ama başka server'da oynuyabilrsiniz... ;)
Misafir
bi zamanlar oynardım bıraktım zman kaybı bi oyun
BENCE...
denoleyn
Üye
Psychonaut~Dartagan/bundan kısaca şöyle zevk alıyorlar, kolay gelişebiliyorlar. Yeni köylerde çok güzel hammadde olaibliyor. Kolay yemek ;)
YuNeM
Üye
eskiden oynuyordum hatta baya bi süre oynadım ama oyunun bi saçmalıktan ibaret odluğunu görünce bıraktım
2046
Üye
Oyununun temel taktiğiklerini öğrendikten sonra, servera ilk giren oyuncular en güçlü kalıyor hep. Onları yakalama imkanınız yok. Bu yüzden soğudum ve bıraktım bu oyunu.
keneagan
Üye
bi romalı bulun, sömürün. ben 50 nüfusta 70 nufüsluyu sömürüyorum mesela...
NTT
Üye
Hiç sevemediğim bir oyundu, oyna oyna bir yerden sonra aynı tas aynı hamam.
keneagan
Üye
niye canım, çok da güzel. son kehanet bunun çok daha gelişmiş versiyonu ama, beta olayından bıktıysan, birazcık oyalar seni :p:
Fuchs
Üye
2046 dedi:

Oyununun temel taktiğiklerini öğrendikten sonra, servera ilk giren oyuncular en güçlü kalıyor hep. Onları yakalama imkanınız yok. Bu yüzden soğudum ve bıraktım bu oyunu.

evet çok doğru
Sevdiğim bi oyun server 12 de oynuyorum
kayıt olucaksanız buradan olun
http://www.travian.com.tr/?uc=tr12_47935
ee nerde kaldıydık
oyun çok uzun aylar sürüyo hatta bir yılı aşıyo server ın yenilenmesi
devil_Darkness
Üye

İçerik olarak zayıftır zaten Browser Online oyunlar.Ama insanları tanımak ve gözlemlemek için ayrı bir fırsattır.
Efendim oyundaki insan türlerini şöyle ayırıyoruz: Kurtlar, tavşanlar ve aslanlar.
Tavşanlar: Genellikle sömürge olarak kullanılan, henüz küçük, zararsız oyuncular.
Kurtlar: Birlik halinde güçlü olanlar ama ayrı kaldıklarında orta düzeyde kalan türler.
Aslanlar: Tek başına da çok güçlü, oyuna bağlı olan elemanlar. Server galipleri de en iyi aslan sürüsünden olur.
Bu 3 ana tür kendi arasında da ayrılabilir.Ve bu türler zamanla birbirlerine dönüşürler.
Bazen de etrafta 4. bir tür vardır: Hamamböcekleri.Sadece yer kaplayan, manzara kapatan, sömürmeye ayırdığınız zamana değmeyen türler.

Oyunun en gıcık kısmı ise şudur: Köyün daha ilk temellerini atmışsınızdır fakat manyağın biri size takmıştır ve sizi yok edene kadar rahat durmaz.Bunu yaşayan çok olmuştur.Keşke daha barışçıl oynayabilseler. Başkasının oyununu mahvetmekten ne zevk alıyorlar acaba?

daha bir çok tür oyuncu vardir mesela
Çakallar:ticaret gelişim(bilimsel veya ekonmik ne varsa ) geliştirip askerleri yok denecek kadar az tutarlar nerdeyse oyuna yeni başlayan bir çocuk bile bunları ezecek kadar asker yapar ama bunlar çevrelerindeki herkezle(ve her toplulukla) ticaret içinde oldukları için kimse bunlara saldırıpta basını derde sokmak istemez böyle daha çok tür var öncüler var mesela her savaşa önce onlar girer sonra topluluklarının geri kalanı ogame de toplayıcılar vardi yapılan savaşlara geridönüşümcüler ile destek veren ve asıl ganimeti kaldıran adamlar bu adamlarda ordu yoktur çöpçü vardır sade böyle gider insan türleri
discussioncontroller