Grand Theft Auto IV
Misafir
Eski forumdaki konumu devam ettireyim bari.
Hadi ilk mesajımdan araklama da yapayım bari :D

Grand Theft Auto IV 2008 29 nisanda yeni nesil konsollara çıkacak, PC ye de 18 kasım amerika, 21 kasım avrupa da çıkacak. ROCKSTAR GAMES serinin yeni oyunları için daha önce Table Tennis te de kullanılan oyun motoru Rockstar Advanced Game Engine yani "RAGE" in yanısıra "euphoria" fizik motorunu da oyuna entegre edecek(etti :P) kullanacak.

Önceki Video ve SS leri koymaya gerek yok herkes izleyip-bakıp ezberlemiştir zaten.
tugrulozguler
Üye
iki konsola birden oyun yaptıkları gerekcesiyle 2008 e ertelendi umarım abartmazlar.
CrashSencer
Üye
Tommy Vercetti'den sonra San Andreas'ta ki Carl'a ısınamamıştım bakalım Niko nasıl olacak
Misafir
Oyun 3d'ye geçtiğinden beri önce konsolara çıkıyor(GTA 3'e emin değilim) 4'de çıkacaktır pc merak eylemeyin bi de artık biraz daha ciddi olcak gibi oyun
BiqBossBiqBoss
Üye
3D ye Pc ile geçiş yaptı GTA3 hatta çok iyi hatırlıyorum.3 Zaten mükemmel bir evrim oldu :D araya şehir ve hikayeleri (Stories...) ler girdi.GTA4 çok sağlma olucak "RAGE" i zaten Table Tennis oyununda gördüm görüntüler Pcyi kastırır gibime geliyor.
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Nico sağlam karaktere benziyo. Oyun çıkar çıkmaz herkes cheatlerle katliam yapacaktır.

Soru: Aranızda bir GTA'yı cheat siz bitiren var mı ?

Bence imkansız bişi. Çoğu insan cheat ile bitiriyo. Zaten cheat siz zevki çıkmıyo oyunun. GTA 1-2 cheat siz bitirdim ama diğerleri imkansız gibi. Oyunun zorluğundan diğil oynanışından kaynaklanıyo heralde. Sürekli üzerinize polis yağıyor, polisin bu kadar çabuk olay yerine gelmesi imkansız. 3 yıldız olduğu anda helikopter geliyo ( gökten bi anda iniyo :D ) . GTA 4 te çatışma sistemi güzel gibi duruyo. Yani birini vururken diğer polis arkamıza ışınlanmayacak.
Dark Templar
Üye
san andreas'ı PS2 de hilesiz bitirdim galiba ben.tam hatırlamıyorum ama  :-[
BiqBossBiqBoss
Üye
Sorunu cevaplıyım.Evet bütün oyunlarını hilesiz bitirdim.Ama şunuda söliyim hile kullanmadan bitirmek çok zor.Can olayı bitiriyor beni .
matrklorm
Üye
ben de hilesiz bitirdim ve pek zorlandığım olmadı özellikle polislerden kaçmak zaten çok zor değil sadece doğru yere kaçmalısın(ben ukala oldum yahu)can konusunda ise çok zora düşünce gidip save ediyorum ne polis kalıyo ne bişi zaten heryerde evimiz oluyo biyerden sonra

hileler ise bazıları cidden eğlenceli nadirende olsa yazarım 1-2 tane onu da save etmem

vice city 2-3.oynayışımda seaways'i çok kullandım aklımda kalmış kolay bide klaviyenin sadece sol tarafını kullanıyoruz tek elle yazılıyo hemen

niko hakkında da söyleyeceklerim var

bana öyle çok ağır başlı bir adam gibi gelmedi claud bile daha iyiydi özellikle hareket eden helikoptermiş kamyonmuş tutunduğunu görünce "aaa deli rus dedim"
StarfreedoM
Üye
Kesinlikle imkansız değil. Hatta daha kolay olduğunu bile iddia edebilirim. Çünkü, hile ile oynayınca hiçbirşeye dikkat edilmeden oynanıyor, rastgele düşman içine giriliyor. Ancak hilesiz herşeye dikkat ederek daha az hasar alınıyor.
BiqBossBiqBoss
Üye
polislerden kaçmak kolay diyorsun peşinde 3 yıldızlı bir tim olunca beraber oynayalım :D he kaçarız o ayrı ama herkes yapamaz bunu :d ben sadece canda zorlanıyorum.
discussioncontroller