Grand Theft Auto IV
KuzgaKuzga
Üye
Yıllar boyunca dersler, idmanlar, wow nedeniyle ve daha da önemlisi 2 pc min de kaldırmaması nedeniyle gtaya başlayamayan ben laptopumun anakartının yanması sonucu yeni laptop almam nedeniyle sonunda gtaya kavuştum. Sanırım benim üniversiteye yeni girdiğim dönemde çıkmış bu oyun 4. sınıfta anca oynayacağım yani :). Tam kavuşmuşken oyun takılıyordu şükür ki windows 7 den miş kısa bir araştırma sonuncunda çözdüm sorunu. Buyurun bu da benim gibi sorun yaşayanlar için link http://www.teknobeyin.com/gta-4-windows-7-kasma-sorunu-ve-cozumu.html
kurtkapankurtkapan
Üye
salih32salih32
Üye
Hazır herkes almışken bi multi atsak mı? Geçenlerde kurtkapan'la Holywood filmi çekmiştik GTA'da :P
kurtkapankurtkapan
Üye
Ne zaman ya
Hatırlamıyorum =D
Benim oyun hazır, ek paket de var istenirse. Hadi bir toplanıp oynayalım.
salih32salih32
Üye
Ben polisleri takmıştım peşime arabayla, sonra senin yanından geçiyordum. sen de rpg ile indirmiştin peşimdeki polisleri :D
trashciiitrashciii
Üye
Bende de var oyun.

Steam: trashci

ekleşelim.
aztek
Üye
Freeroam takılsak süper olur aslında. Şu manzaranın biraz daha tadını çıkarmak istiyorum.

Spoiler:
image

Spoiler:
image

Edit: ilk resimdeki siyah noktalar oyunda yok, anlamış değilim neden ss'de oluştuğunu. Steam PrintScreen'i ile çektim üstelik.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Ben oynamaya hazırım da GPU'm oynamaya hazır değil :D
aztek
Üye
Modeli nedir kartının? Modlaman gerekmiyor beraber oynamak için.
kurtkapankurtkapan
Üye
oha lan. Ben mediumda kasa kasa oynuyorum =/

salih, aa hatırladım nan. Muhteşem bi olaydı o ya. Bi rpgyle 3 polisi patlatmıştım hiç biri geçememişti =D
discussioncontroller