Medieval II: Total War & Kingdoms
Misafir
[img width=284 height=400]http://netsurf.ru/personal/pictures/00/00/00/02/16/0000000041.jpg[/img]

Savaş alanında binlerce asker yönetin, imparatorluklar kurun ve politika yapın. Total War serilerinde görülmemiş grafik sisteminin tadına bakın. Gamespot vb. gibi oyun sitelerinde kimi zaman en iyi stj kimi zaman en iyi grafikli stj oyunu seçildi. Ortaçağ'ın başlangıcı ile Coğrafi Keşiflere kadar devletinizin sürekliliğini sağlayın. Medieval II: Total War oynayın.

Dağıtıcı: Sega
Yapımcı: Creative Assambly
Tür: STJ- Turn sistemli
Site: www.totalwar.com
Türkçe site:
[center]
----------------------------------[/center]

[img width=200 height=200]http://image.compusa.com/prodimages/28/3327c315-5f9a-4d54-81f0-a0bb0d0aac5e.gif[/img]

Bir ek paketten çok daha büyük bir oyun olan Medieval II: Kingdoms'da kıtalardan bölgelere iniyoruz. Anadolu ile Kutsal Topraklar, İskandinavya ile Baltık Denizi, Britanya ile İrlanda ve Orta Amerika. Buda yeni devlet ve yeni birimler demek... Unutmadan birde büyük bir yenilik Hero sistemi! Her devletin Tarihinde nam salmış komutanlarını yönetme imkanı buluyoruz, özel güçlerde cabası. Selçuklu Atabeyi Nureddin Zengi, William Wallace, Kral Haakon, Richard vs...

Dağıtıcı: Sega
Yapımcı: Creative Assambly
Tür: STJ- Turn sistemli
Site: www.totalwar.com
Türkçe site:


KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Halife sende burdasın ? bende once gelmişsin,yoksa haberinmi vardı gizliden? ;)
Misafir
Ehü evet  ;D süper olmuş oyun gezere teşekkürler. Bize ayrı bir bölüm ayırmışlar.
EreN
Üye
medieval severiz oynarız oynatırız anlatırız  ;D
Gigafan
Üye
Total War Turkiye burda ha! :D Cok iyi,cok iyii ...
goredream
Üye
Medieval II: Total War ı oynamaya yeni başladım geç oldu ama olsun..harika bi oyun
fafi
Üye
Kullandığım PC'de Medieval II : Total War sorun çıkartıyordu, oyundan atıyordu.. Acaba ek paketi alıp kursam mı diye soruyorum kendimi, düzelir mi diye. Ama düzelmez sanırım ha? ???
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
abi ek paketi almadım daha, biraz bilgi versen. Nureddin nası bi tip :D . Heroları bizzat kontrol edebiliyormuyuz ? Türklerde en iyi asker hala Hashashim ve Sipahi'ler mi ?

Bu arada ilk oyunda Türkler'i seçince, piyadeler dandik ama atlı okçular mükemmel yazıyodu. Fakat en iyi piyadeler yani Hashashimler Türkler'deydi :D . Bizzat bütün ülkelerin en güçlü askerleriyle savaştırdım alayını darma duman ettiler; ne iş ?
Misafir
Şimdi bu biraz uzun olur. Bundan dolayı http://www.thgtr.com/game/20070926/total_war_kingdoms_inceleme-01.html#kahraman_komutan_hero_sistemi link veriyorum. Ama daha tekil soruları bizzat cevaplayabilirim  ;)
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
@ fafi,atınca mesaj falan vermiyormuydu?yoksa direk öyle masa ustunemi?
gastovski
Üye
Oyun harika olmuş.Kahramanların özel güçleri var bir kerelik savaş alanında kullanmaya mahsus olmak üzere.Bazıları moral arttıyor bazısı savaşı kazanırsanız alacağınız ganimeti arttırıyor.
discussioncontroller