Medieval II: Total War & Kingdoms
Çepni
Üye
Tüm trainerları denedi,hiçbiri çalışmadı.Kingdoms için çalışan trainer biliyor musunuz?
Alta edit:Haklısın düzelttim.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Bu oyunda trainer çalışmaz,zor yani,ama o sitenın adını çıkartsan mesajdan ? böyle siteleri paylaşmak yasaktır bilyorsun :)
Misafir
trainer'e ne gerek var ki?
zaten oyunda neredeyse her için bir hile kodu var...
Hatred
Üye
Evet paradan tutda komutan özelliklerine kadar herşey mevcut diye biliyorum ben.
eleutheiros
Üye

Gold Edisyon olunca insan başka şeyler de bekliyor. Neblim, en azından bi totalwar donu falan.

59 lira iyiymiş. Oyunun kendisi zaten o kadar. Bİr gideyim Capitole yarın.

Yaklasik 1.5 sene olmus konuyu hortlatiyorum ama söylemeden edemeyecegim su an gold editionun fiyati hala 69 tl(aralgame)
Ben Almanya'dayim su an ve Gold edition 10€.  Agzim acik kaldi.
boogieman
Üye

Yaklasik 1.5 sene olmus konuyu hortlatiyorum ama söylemeden edemeyecegim su an gold editionun fiyati hala 69 tl(aralgame)
Ben Almanya'dayim su an ve Gold edition 10€.  Agzim acik kaldi.

Gold kalmadı ki Türkiye'de(kalmış mı yoksa?).
MR.MONEY
Üye
hala oynarım bu oyunu
empire total war'dan çok daha güzel bir oyun
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
MR.MONEY dedi:

hala oynarım bu oyunu
empire total war'dan çok daha güzel bir oyun

Aynen,hele Custom Modları başka bi harika .
The White Lord
Üye
Arkadaşlar, bu Guildler nasıl çıkıyor? Şansımıza mı, yoksa yapmamız gereken başka bir şeyler mi var? Mesela bende sadece Hospitalier Knights guild var, ben Teutonic, Templar falan da istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Komutan
Üye

Arkadaşlar, bu Guildler nasıl çıkıyor? Şansımıza mı, yoksa yapmamız gereken başka bir şeyler mi var? Mesela bende sadece Hospitalier Knights guild var, ben Teutonic, Templar falan da istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Sansina degil, her guild icin guildin niteligine bagli seyler yapman o guildi yapabilme sansini arttirir. Mesela knights guildleri icin hacli seferlerine katil veya thieves guild icin bol bol spy yap.

Ayrintili bilgi icin su linke bak:

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?p=3908523
discussioncontroller