Microsoft Flight Simulator X
uyurgezer
Üye
[img width=500 height=683]http://flyawaysimulation.com/userimages/FSX-box-artwork-Deluxe.jpg[/img]

Microsoft'un yeni nesil uçuş simülatörü. Başarılı grafikleri ile benim dikkatimi çekti. Ancak çalışmak için çok yüksek özelliklere ihtiyaç duyuyor. Eğer RAM'iniz düşükse çalıştırmayı denemeyin bile, bilgisayar kendinden geçebiliyor.

Sizin düşünceleriniz ne bu oyun hakkında?
akif87
Üye
yakın zman bilgisayarı yenilmeyi dusunuyorum
aynı zamanda bu oyun vede yanında bir joystick almayı istiyorum
eski sistemimde oynamıstım baya bi hosuma gitti ama baya bi eziyet cekiyordumn
hatta orjinal almayı dusunuyorum ama 100 ytl cok canım
muratbaha
Üye
Arkadaşlar bir dönemin efsane havayolu şirketi olan İstanbul Airlines'ı yakın zamanda IVAO (International Virtual Aviation Organization) ortamında tekrar hayata geçirmemize çok kısa bir süre kaldı. Bütün hazırlıklar tamam, sadece entegrasyonun son adımları hallediliyor. Eğer online uçuşa meraklıysanız sizleri de şirketimiz ile beraber uçmaya davet ediyoruz. Forum ve site reklamı yapmak istemiyorum. İlgilenen arkadaşlar benimle PM den iletişime geçerse gerekli yardımı yapacağım.
akif87
Üye
ya online oynamak için orjinal şart dimi
BlasT
Üye
evet öyle duymuştum online oynayabilmek için orjinal olması gerekiyordu tabii benimki bi duyum hiç deneyip görmedim (:

oyun güzel ya severek oynucaktım ama ekran kartım yanınca oyuna doyamadan aç kaldım ortalıkta :)
NoToKorD
Üye
oyunu online ortamda oynayabilmek için orjinale gerek yoktur;)(gerek ıvao gibi serverlarda ngerek kendi onlinenından)
Littl3big
Üye
Evet anında gamespy dan account açıp oyuna dalabiliyorsunuz :)
Laçin
Üye
Oyun çok güzel ancak ben 2002 versiyonunu daha çok seviyorum ;D
Ayhan1718
Üye
Gelişmiş sürüm olması gerekir ki , böyle oyunları çok seviyorum özellikle bir oyun vardı ! Araba simulatörü her zaman oynardım :)

Güzel paylaşım sunmusun arkadaşım devamını dilerim ;)
Misafir
Oyun tam performansla hiçbir sistemde çalışmıyor galiba optimizasyonu çok kötü.Service Pack 1 geldikten sonrada pek birşey değişmedi.8800GTS ve 4GB(667) bulunan bilgisayarda bile son ayarda çok kasıyor.
akif87
Üye
http://www.microsoft.com/games/pc/fsxacceleration.aspx
Oyunun simdi ek paketi cıktı ilgilennelere duyrulur.
Flight Simulator X Acceleration
discussioncontroller