Microsoft Flight Simulator X
king1606
Üye
Oyunu yükledimde MSXM4 SP2 yüklü değil diye hata veriyor.Yükledim onu hala aynı hata diyor.Ne yapmalıyım?
kurtkapankurtkapan
Üye
oyunu silip tekrar yükleyin.sp1 ve sp2yi doğru kurduğunuzdan emin olun.
beratak
Üye
Bende war bu oyun ama joystick falan olmayınca sıkıyo biraz bu oyunu ben 19 tlye almıştım orjinal tam olarak hatrladığm kadarıyla 19.99 du orjinal hemde online oynadım ben sonra bide mediamarkttan aldım ucuza aldım :D
Yas
Üye
Arkadaşlar merhaba. Aramaktan bezdim artık. Bu oyunu Türkiye'den alabileceğim bir internet sitesi söyleyebilir misiniz lütfen? Gold Edition'ı bulabilirsem harika olur. Amazon.com'dan almıştım ancak beraberinde aldığım bir başka ürün yüzünden günlerdir İstanbul gümrüğündekilerle kavga ediyorum :)

Teşekkür ettim.
Sislerin_Vampiri
Üye
Yas dedi:

Arkadaşlar merhaba. Aramaktan bezdim artık. Bu oyunu Türkiye'den alabileceğim bir internet sitesi söyleyebilir misiniz lütfen? Gold Edition'ı bulabilirsem harika olur. Amazon.com'dan almıştım ancak beraberinde aldığım bir başka ürün yüzünden günlerdir İstanbul gümrüğündekilerle kavga ediyorum :)

Teşekkür ettim.

http://www.mavishop.com/vitrin/product_info.php?cPath=36_98&products_id=609
http://www.mavishop.com/vitrin/product_info.php?cPath=36_98&products_id=608

Bu verdiğim iki sayfadan normalini ya da deluxe versiyonunu alabilirsin. Açıkçası deluxe versiyonunun farkını bilmiyorum. Bende normal versiyonun üzerine Acceleration ek paketi var.

Ama belirtmek isterimki fiyatları biraz pahalı geldi bana. Ben kendiminkileri Media Markt'dan almıştım ve ikisini birden buradakilerin teki fiyatına aldım haberin olsun. Yakınlarında bir Media Markt varsa mutlaka git bak. Genelde arşivde hep Flight Simulator saklıyorlar (Hatta 2004 versiyonunuda)
kurtkapankurtkapan
Üye
2004 varsa bende gideyim bir ara.Hiç bulamadım Türkiye'de.
Yas
Üye
king1606
Üye
2004'ü internetten indirip oynayan var.Hiç görmedim oyunu orjinal alan.
dagorlad
Üye
bende flight simulator var. ne yazıkki korsan olarak aldım. bu yüzden de sp1 ve sp2 yükleyemiyorum. o kadar aradaım teknosa , dr fln bulamadım bir türlü sadece flight smiulator x i (deluxe vve gold olmayan). geçen sene fln oynarken kasma sorunu dışında başka bir sorun yokdu fakat bu sene yüklediğimde uçuş yaparken uçuşun 10 le 30. dakikaları arasında oyun kendiliğinden kapanıyor. bazen erken bazen se geç oluyor. Örneğin demin londro amsterdam yapıyordum (görev olan) uçağı kaldırdım yaklaşım 30 dk fln uçtum sonra birden kapandı. Autopilotta uçurken geç kapanıyo yani hiç bir şekilde oyuna müdahale etmessem ama diyelim sıkıldım haritaya bakıyım dedim haritaya basınca kapanıyo birden. sizce sebebi ne
CemSarac
Üye
Zamanında hep klavyeyle oynamıştım. Şimdi tam anlamıyla zaman ayırmak istiyorum bu olaya.

Tavsiye edebileceğiniz bir joystick var mı? Zorlanmamak ve maksimum zevki alabilmek için..
discussioncontroller