Microsoft Flight Simulator X
EnewwssEnewwss
Üye
Saitek Cyborg Evo
StormOrjin
Üye
Ben saitek'in X52'siyle oynuyorum nekadar uçuş simulasyonu varsa oynadığım. Fiyatı biraz tuzludur, kendisi biraz iridir ama içinde kaliteli parçalar kullanıldığından savaş simulatörlerinin stresini bile kaldırmış hala çatır çatır çalışmaktadır meret (2008'de aldım). Güzel bir joystick ve throttle ikilisi olarak satılıyor, 30 kadar tuşu var. Gerekli olan neredeyse her kumandayı üzerine kısayol olarak atayabiliyorsun. Hiç bir uyumluluk problemide yaşamadım daha.

Hoş belkide daha iyi ürünlerde çıkmıştır, araştırmak gerek piyasayı.

O değilde saitek'in sitesine girince X65F, Combat rudder pedals ve insturment panels'in sonunda çıktığını gördüm, içim gitti.
fakirlakingururlu
Üye
bence 2002 versiyonu gayet başarılıydı. spectacular effectler özellikle beni benden almıştı.

Online oynamak da ayrı ir tad verdi
sultan ısultan ı
Üye
Microsoft Flight Will Not Get Any More Updates

http://uk.pc.gamespy.com/pc/microsoft-flight/1225553p1.html
BySpices
Üye
Bilgisayar özelliklerim her ne kadar yüksek olup, oyun için yeterli olsada; Windows7'de çalışmadı :bigcry:
RaideN
Üye
çalışması lazım ben sorunsuz oynuyorum W7 de
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Steam versiyonunu alan varmı aranızda , 5 yıl sonra tekrar oynamak heycan verdi . 5 yıl çok zorlanmıştım oynarken , ama şu an Infinite Flight adlı mobil oyun sayesinde edildiğim bilgi ve youtube ta izlediğim videolar sayesinde artık baya fazla bilgim var .

Daha önce kesin konuşulmuştur , eski sayfalara bakıp joystick tavsiyelerinize bakmak istiyorum , yeni tavsiyeniz varsada alyım lütfen :)
AstusAstus
Üye
Ben de aldim ama kurmaya useniyorum bu aralar =p
dodgerdodger
Üye
akk dolunca indiricem ay sonunda.
kurtkapankurtkapan
Üye
oyunu kavrayıp bir kaç başarılı uçuştan sonra vanilla versiyonu hiç bi işe yaramıyor btw. gblarca mod indirmek şart
discussioncontroller