Bir çömezin soruları - Bölüm 1
Belethin
Üye
Arkadaşlar bugün itibariyle WoW Accountımı dondurdup ve LOTRO'ya başlamış bulunmaktayım(Evet,sonunda Orta Dünya'nın büyüsü beni ele geçirdi.)Eldar serverında başladım.Adım Beletorn.Oyun hakkında kafama takılan bazı sorular var.

1-Oyunda WoW'da ki gibi bir talent sistemi var mı?
2-Evler ve Kinship evleri ne işe yarıyorlar?
3-Men Champion için hangi mesleği önerirsiniz?
4-Oyunun bir sonraki ek paketi hakkında bir bilginiz var mı?
5-WoW ve LOTRO arasındaki benzerlikler nelerdir?(Oyuna kolay ısınmamı sağlayacak?)

Şimdiden teşekkürederim.Çömez olduğum için mazur görün.  ^^
CúthalionCúthalion
Üye
Yahu, ayrı ayrı server'lara gidip bölünmeyelim. Bir server'da toplansak ne olur ki?

Alta Düzenleme: Snowbourne var mesela. Ama bana güvenip de hemen server değiştirme, birkaç kişi onaylasın ilk önce ;)
Belethin
Üye
Nasılsa daha level 3'üm Oyungezer'in genel olarak oynadığı bir server varsa seve seve gelirim.
Coraspin
Üye
BElethin ben de Eldar'da oynuyorum,lvl 21 hunter. Ama herkes Snowbourne'da oraya geçelim ikimiz de, cuthalion'da ordaymış. Arkadaşlar beni eklermisiniz ladyvengeance diye. Kadın karakter açtım, bilmiyorum neden. Daha level 1 im :D
Belethin
Üye
O zaman bende Snowbourne geçiyorum.
Coraspin
Üye
ben karakteri sildim yeni bir tane yaratıyorum, loremaster başlayacağım. Eklerseniz sevinirim, Nymphea.
CúthalionCúthalion
Üye
Tamam, bu konu Belethin'in soruları hakkında devam etsin, diğer sohbetlerinizi genel konu altında yapabilirsiniz ;)
Belethin
Üye
Karakteri açtım ismi Belethin az kalsın yanlış servera gidiyorduk.İyi ki uyardınız. :D
TheodrienTheodrien
Mod
Sorularını cevaplayayım :)

1- WoW oynamadığım için bunu pas geçiyorum :P
2- Evler çok birşey kazandırmıyor aslında. Ev içinde aldığın ek kasalar ile daha fazla kasaya sahip olabiliyorsun. Ve kendi evinin olduğu mahalledeki bir npcde tamir yaptırırsan, %20; kinship evinin olduğu yerde tamir yaptırırsan %15 indirim oluyor :)
3- Sınıflara göre meslek seçmek pek önemli değil. İstediğini seçebilirsin :)
4- Oyunun bir sonraki paketi bu önümüzdeki hafta çıkar büyük ihtimalle. Kuzeyde Forochel adında yeni bir harita açılıyor, yeni görevler falan.
5- Arkadaşlarımdan duyduğuma göre arayüz olarak aynıymış zaten. WoW'dan gelen biri pek zorlanmıyormuş.

Ayrıca adın niye Beletorn yahu? :P Bizim Belethorn diye bir arkadaşımız var zaten :P Snowbourne serverında bir kinshipimiz var. Şu anda birçok ogz okuru da bizimle :) Tamamen Türkler'den oluşan bir kinship, ancak önümüzdeki birkaç gün sonra yabancı alımları da başlayacak. Katılmak isterseniz bekleriz :)

Kinship sitesi: www.symbelmyneknights.com
Belethin
Üye
Adım Beletorn değil zaten,Belethin. :) Kinshipe katılmak isterim ama daha 7 lvl yani çömezim.Hiç LOTRO deneyimimde yok.  :-[
TheodrienTheodrien
Mod
Sana deneyim kazandıracak olanlar bizleriz zaten :)
discussioncontroller