Steam
Zarfa
Üye
Steamda yeni bir beta bulunmakta betaya erismek icin :

File > Settings > Select Steam Client Candidate

Bende simdi bakiyorum ....
Zarfa
Üye
Evet oyleydi ama beta bitti yeni ozellikler geldi artik arkadaslari engelleme sistemi mevcut .
BlackF!Re.
Üye
steam de codemaster'ın oyunları yayınlanıyormu? Ben yayınlanıyor diye biliyorum ama steam'de arama yaptıgım zaman bulamıyorum.
Misafir
Steam'la ilgili bilgiler için; Bu ayki OGZ'de Can Arabacı(nam-ı diğer Monthius'un) yazısını okuyabilirsiniz..(Jesus abinin katkılarıyla)
Eğer OGZ'yi almamışsanız bu fırsatı kaçırmayın derim ;)
Ayrıca daha birçok doyurucu içerik de bu ay sizi bekliyor.
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Sinan abinin ve diyelerinin steam accountlarını bulsak süper olur friends e eklesinler:p
PISLIXPISLIX
Üye
OGZ de Steam ACC de kullandığı nicki yaziodu. Sansürlemeden koymuş. Bulup ekleyebilirsin :D
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Hangi sayıda? Merak ettim.
Apekiox
Üye
Bu arada bişey sorcam steamden satın aldığımız bir oyunu cd yada herhangi bişeye kaydetme gibi bir şansımız var mı?
kronus
Üye
File > Backup Games dediğinde sana istediğin oyunun yedeğini oluşturuyor. Orada seçeneklerden istersen CD boyutuna, istersen DVD boyutuna bölüp CD/DVD'ye çekebilirsin.
Dark Templar
Üye
PISLIX dedi:

OGZ de Steam ACC de kullandığı nicki yaziodu. Sansürlemeden koymuş. Bulup ekleyebilirsin :D

eğer bu ayki sayıyı diyorsan,o Monthius yahu, kendisi de Oyungezer teşkilatında var steam'de :D
Misafir
=) jesuskane ztn kendisi...

Jesuskane olarak araştırınca çıkıyordu :)
discussioncontroller