Steam
a_smurfa_smurf
Üye
Orijinal mi aldın Orange Box'ı yoksa sahte mi elindeki?
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
a-smurf dedi:

Orijinal mi aldın Orange Box'ı yoksa sahte mi elindeki?

Orjinal aldım.Hata resmi ekte...
kronus
Üye
Steam'i http://steampowered.com adresinden indirip kurmayı dene. Daha sonra DVD'den oyunları kurabilirsin.
PISLIXPISLIX
Üye
İnternet olmazsa kurulmuyor... steam internet olmadan kurulmaz...

İnternetinde firewall varsa yine kurulmaz. Yani Üniversitelerdeki ve bilumum yerlerdeki Wireless ortak ağları işe yaramaz :D

Bunu proxy ile aşmak mümkün diye duydum ama başaranı (uğraşanı) görmedim.

Resmin sağ alt köşesindekileri görmesem bu yorumları yapamayacaktım. hem wirelessla bağlanıyorsun hem de 100% verimle çalışmıyor. Yüksek ihtimalle internet sana ait değil demekki ;D

Kısaca internetin sana ait olması gerekli diyim. (Bu da doğru bir açıklama değil ama idare et)
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
internet bana ait.evdeki 3 bilgisayarın bağlanabilmesi için salona kuruldu.ama benim odam salona en uzak oda olduğu için bağlantı mükemmel yerine çok iyi ile bağlanıyor.ortak ağ da değil şu anda.abim işte ve babam da dışarıda olduğu için sadece bana ait:)

hem steam istiyor diye  kablolu modem alıp odamın orasından burasından kablo da geçiremem ki yahu. :spidey:
PISLIXPISLIX
Üye
Kablolu olması ile alakası yok. Ben wireless ten de bağlandım. Ortak paylaşım ağları genelde firewalllu oluyor belki ondandır dicektim. Ama sana aitse bişey diyemicem. Modeminde (bazı modemlerde var) firewall varsa kapat onu. Bir de - sanmıyorum ama - Windows güvenlik duvarını kapatmayı dene. O da olmazsa Barnz a yöneltelim. o da olmazsa steampowered.com forumlarına...

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2198-AGHC-7226

Sorunun firewalldan kaynaklanıyomuş doğru tahmin etmişim...
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Teşekkürler.Şimdi de onu kapamayı bulursam hallederim işi.tekrar teşekkürler.
HiC_kiMsE
Üye
Steam'a giremiyorum. Steam'ı açtığımda "Steam - Updating" penceresi çıkıyor ve öyle kalıyor. TF2 oynarken başladı bu sorun. Oyundan düştüm ve "Secure connection failed, No Steam logon, or A connection to the VAC servers could not be made" diye bir uyarı aldım. Bundan sonra hiç Steam'a giremiyorum. Ne yapabilirim? =(

Edit: Steam'ı silip tekrar yüklemeyi denedim. Tabi bütün oyunlar ve çalışmalarım da gitti. Neyse, önemli değil. Sadece Steam'a internetten bu konuda bir şikayet dilekçesi yollayacağım.
eVeTıRSTıM
Üye
Vac lı serverlere ................................ bilmiyorum :D
HiC_kiMsE
Üye
Hile filan yapmadım. Normal oynarken oyundan düştüm.
discussioncontroller