Bleach FRP - RP Dışı (Oyuncu Alımı)
Elegie
Üye
Yalnız Elessar, senin yazıyı şöyle çeviriyor translator;
"Benim adım Daisuke olduğunu. Dosojin Yeterince istiyorum deliliğini oldu."

Oldu dediklerinin 'desu' olduğunu tahmin ediyorum da, 'Dosojin yeterince istiyorum deliliğini' nedir ya XD Cümleleri romanji harfleriyle yazsak?
[WT]Elessar
Üye
Senin translator bozuk.. (:
Elegie
Üye
Sendeki ne ki O_o
[WT]Elessar
Üye
Elegie dedi:

Sendeki ne ki O_o

ÖM attım.. :D
YojimboYojimbo
Mod
Adam gibi yazın dellendirmeyin DM'inizi :D
YojimboYojimbo
Mod
DUYURU

Oyunsever ve Judas oyundan ayrılmışlardır an itibariyle. RP'e uygun bir şekilde çıkarıcam artık kendilerini bir şekilde senaryodan.

Daha önce oyuna katılmak istediğini söyleyen arkadaşlar olmuştu. Şayet varsa böyle istekleri olanlar; 2-3 kişi alabilirim oyuna şu an. Tabi hikayeyi ve gelişmeleri takip etmeleri gerekecek, şu an olduğumuz yeri anlamaları adına. "Ben girerim gene de bu topa hoca!" diyenler varsa buyursunlar :)

EDIT:

Oyuncu alımı olmaz, mevcut oyuncular da forumda aktif olmazlarsa, oyunu bir süreliğine dondurmayı düşünüyorum.
okveyay
Üye
Bu arada ben karakterimin kendini takımdan biri gibi hissetmediğini belirtmiştim o yüzden tanışmak istemiyor bunu bir kere daha RP ile belirtmenin gereksiz olacağını düşündüğümden buraya yazıverdim :)
Elegie
Üye
Aaaa, yok öyle. Dosojin kızar sonra XD Bu arada, okveyay senin karakterinin görünüşünün tipinin böyle bir tasfiri falan var mıdır? Her an şu anki party'i çizebilirim, öyle bir heves var üzerimde XD
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
okveyay senin benden çekeceğin var daha:D nhahahaha...

Not: Dosojin'in emri lan tanıtma işi. Zaten sabıkalısın
YojimboYojimbo
Mod
Girdiğiniz yer bir haydut kasabası. Fark ettiğiniz üzere Dosojin'e dahi çok sorun çıkardılar. Keyfinden kendinizi tanıtın demedi adam yani :P
discussioncontroller