Bleach FRP - RP Dışı (Oyuncu Alımı)
YojimboYojimbo
Mod
Ya parti öyle bir karıştı ki çıkanlar, gelmeyenler vs. yüzünden çorba oldu kafamda senaryo. Neyse artık ayarlayacağım bir şekilde.

Tiara gelecek oyuna yeni oyuncumuz olarak.

Kendisinin stat zarları;

15, 13, 10, 15, 12, 14

[WT]Elessar
Üye
Oh oh, iyi.. :D Taze kan canlılık getirir de, harbiden senaryo biraz karmaşa haline geldi.. :D
YojimboYojimbo
Mod
GÜNCELLEME:

* Oyuna "Shinigami Healer" prestij sınıfı eklenmiştir

* Oyuna "Concentration" skill'i eklenmiştir.

* Oyuna "Augment Healing" feat'i eklenmiştir.

EDIT: Oyun yakında (bir kaç gün) devam edecek kaldığı yerden.
Elegie
Üye
Yaşasın ikinci dişi karakter de geldi! Artık oyun devam etsin *-*
[WT]Elessar
Üye
Eüü, tiara... 4. bölükteysen Kaede ile tanışmış olabilirsin. O da o bölükteydi de... :D

(Not: Kaede ablam olur da... :D)
YojimboYojimbo
Mod
Elegie dedi:

Artık oyun devam etsin *-*

Yarın devam ettiririm bir aksilik olmaz, işim çıkmazsa  ;)
[WT]Elessar
Üye
Güzel bir Shikai buldum ama zaten kendiminkini tasarladığım için burada paylaşayım dedim. Hatta şu da var; release sırasında söylenen sözü de (Zabimaru için Hihiou mesela) buldum ayrıca; yani çok güzel oldu.. (:

Spoiler:

[center]Hagane no Renkinjutsushi, Edward Elric[/center]

[center][img width=780 height=438]http://i34.tinypic.com/2ldxhc1.jpg[/img][/center]

Nasıl ama? (:
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Über...
YojimboYojimbo
Mod
Arkadaşlar okulların açılması sebebiyle İzmir'e dönmem ve akabinde neredeyse doğru dürüst pc başında oturacak zaman bulamamış olmam gibi sebeplerden ötürü bir süredir devam ettirememiştim oyunu.

Birkaç güne (en geç önümüzdeki hafta) hikaye tam gaz devam edecek.

Bu arada Audiodragon gibi oyuna yazın katılamamış olanlardan RP'e devam etme arzusunda olanlar varsa bu süre zarfında belirtirlerse iyi olur. Süleymanabi ve Tiara'ı dahil edecektim hikayeye, onlarla birlikte gelebilirler...
YojimboYojimbo
Mod
Vize haftası boyunca evime doğru dürüst uğramamış olmamdan dolayı devam edemedi oyun. Mazur görün.

Bu hafta içine ertelenmiş oldu yani.

Bu arada oyuncu tayfasından buralarda olanlar da ses verebilirlerse iyi olur :)
discussioncontroller