Bleach FRP - RP Dışı (Oyuncu Alımı)
Ghost hunter
Üye
Arc nedir?Benim bildiğim tek arc, arcsin, arccos falan filan. :D Tamam vurmayın.
Efendim uzun lafın kısası, zamanı geldiğinde uzun açıklama isteriz ne nedir, kim kimdir, neden böyledir, şu o mudur?
YojimboYojimbo
Mod
Oyuna Dexter'da eklendi 2. yardımcı gm olarak. Monthius bir kaptan olarak sizi -oyunun başında tabi ki- yönlendirecek ayrıca bu takımın görevlerinde kendilerine gmlik yapacak idi. Dexter ise aynı görevi Arancar takımı için yapacak (isterse tabi ki. Yalnızca yardım etmek isterim demişti henüz kendisini bu göreve atadığım hakkında bilgisi olmayabilir :P)
Misafir
Evet, Bankai mankai, Rukia, Ichigo, Hollow içigo, ne bileyim, çoğu şeyi öğrendim sayende Monthi ve Zem0.

Neyse, başlayayım, düşünürüz bakalım katılıp katılmayacağımı.
Misafir
Soru: Rukia'yı kendi Squad'ıma alabilir miyim? =p Alamazasam 13. takıma Ukitake Tayço hasta olduğu için Tayço olabilir miyim? =p (Öhm, durun vurmayın, merak ettim sadece. =P)
YojimboYojimbo
Mod
Bu frp'nin geçeceği arcın hikayesini siteye yazınca görürsün :P Ehehe ama zaten serideki kaptanların hepsi olmayacak. Zira animedeki zaman diliminde geçme gibi bir şart yok. O yüzden olmanda sakınca olmaz 13ün kaptanı sanırım.
Dexter
Üye
Arancar'lar hakkında, oyundaki xp'lere bağlı olarak Espada, Gillian rütbeleri olacak mı? Çünkü o zaman ciddi bir emir komuta zinciri ve şimdiye kadar gördüğüm en iyi forum rp'si ile karşı karşıyayız...
[WT]Elessar
Üye
Bleach nedir?

Sanırım yukarıdaki cümle, Bleach hakkındaki tüm bilgimi açıklıyor. :D
Misafir
Arrancar sux. =p Shinigami rulz! =p

Shinigami'lerde de Tayço-FukuTayço falan olduğuna göre Arrancar'larda da öyle rütbeler olması muhtemeldir sanırım.
Dexter
Üye
Arancar'lar Rukia gibi rütbesiz shinigamileri ütebiliyor mu? Hayır, öğrenmek istedim de. :P
Misafir
Rukia 13. Squad'ın Fuku-Tayço'su ki bir kere? =p Peh... =p
discussioncontroller