Windows 7
PiranhaPiranha
Üye
Aztek eğer dediğin gibi C yi yedekleyebiliyorsan öyle yap bas formatı yepyeni tertemiz kur Win7'ni. Banada başka çare yok gibi geldi... Peki üstteki mesajımı okumadan mı geçtin bilmiyorum da şu usb klavye sorununu naptın? Hani sanal klavye dedin falan. üste anlattım, bendeki gibi bir sorunmuydu merak ettim.
aztek
Üye
Teamwiever gibi ama daha kalitelisi yani arkadaş oyun oynarken rahatça görebileceğim bir yöntem,program var mıdır?

@Piranha

Usb girişlerinde imiş sorun, mouse'un olduğu yere taktım klavyeyi ardından mouse'u da boş biryere taktım, ikisinide tanıyıp driver çekti otomatik ve çalışıyor ikiside
e.S
Üye
Keşke daha evvel okusaydım; yapacağın çok basitti:

(ilerisi için referans olur)

1. Kurtarmayı iptal edip diğer seçeneklerden komut satırını çalıştır

2. MOVE, REN, COPY komutlarını kullanarak eski dosyaları yeni (bozuk) olanlarla değiştir; elinde eskileri yoksa edinip çubuktan da atabilirsin.

3. Registry (kayıt defteri) bozuk ise REG.EXE kullanarak düzeltmek mümkün

4. Yeniden başlat :)

Neyse, geçmiş olsun, başıma gelmişti.
ElladanElladan
Üye
Şimdi toplanın bakayım sistem uzmanları, size bir sorum var. Şu an elimdeki sabit disk üzerine kurulu 32Bit işletim sistemi var. Yeni bir sistem toplayacağım. Şu an birlgisayarımdaki programları vs. diğer tarafa kurmakla uğraşmak istemiyorum normalde eski hard diskimi de diğer sisteme takıp iki sabit diski bir arada kullanırdım fakat yeni sistemle birlikte 64Bit işletim sistemine de geçmek istiyorum.

Eğer:
Sistemi yedekleyip, yeni sistemdeki hard diske kursam sonra da upgrade yapıp 64Bit yapsam her şey sorunsuzca çalışır mı? Yoksa Format C: mi?
e.S
Üye
64-bite upgrade seçeneği yok
ElladanElladan
Üye

64-bite upgrade seçeneği yok

Neeeğ? Yok mu? Sadece windows sürümleri arasında mı upgrade oluyor yani? =/
SYSCLEANER
Mod
Ek olarak ne yaparsan yap sisteminde fiziksel olarak driverı olan bir cihazı değiştirdiğinde herzaman ama herzaman foramt atmak en sağlıklı yoldur.
aztek
Üye
Program Files silinmediğinden win7 format rahat oluyor. Masaüstünü,belgelerimi tutup atıyorum oraya, format sonrası geri alıyorum. Çok basit oluyor.
ElladanElladan
Üye

Program Files silinmediğinden win7 format rahat oluyor. Masaüstünü,belgelerimi tutup atıyorum oraya, format sonrası geri alıyorum. Çok basit oluyor.

Nasıl silinmiyor? Biraz açıklar mısın? Çok cahil hissettim şimdi kendimi.
Lama!as
Üye
Arkadaş ön yükleme yapıp diski tamamen silmiyor sanırım.
discussioncontroller