Windows 7
SYSCLEANER
Mod

Şimdi bi sorunum var ama sorun mu değilmi bilmem , evdeki bilgisayarımda Win7 Ulti 64 Bit var, Firefox açıyorum baya açık kalıyor ne yaparsam yapyım maksimum 200 300 MB yiyior ramden ve işin güzel tarafı ram yiyen işlemleri kapatırsam tekrar 100 MB ye duşuyor,ama iş yerindeki bilgisayarımda win 7 pro 64 Bit var,Firefox bi açıyorum 2-3 site aç , nette gezin derken yarım saat yada 1 saat sonra FireFox resmen 600 ve 700 MB ye ulaşıyor ve bi daha inmiyor,taki kapatıp yeniden açana kadar , şimdi bu bir windows sorunumu yoksa Brawser sorunumu ? çünkü aynı şeyi Opera ve Chrome la yaşıyorum,Operada 500 MB lerde geziniyor , hayret ettim açıkcası .

Virus olabilir... Yalımısal başka bir sıkıntı olabilir yanlış kurulmuş bir addon gibi addonlar olmadan çalıştırmayı dene...
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Addon olmadanda çok fazla ram yiyor , bide dediğim gibi 3 tarayıcıdada aynı şey ,o zaman ben bi adam gibi virus temzlemeyi deniyim,AVG sanırım pek başarılı değil :S ama diğer anti viruslarda bilgisayarı kasıyor , gelde uğraş :S
SingleMan7
Üye
2-3 Yıldır kullandığım W7'nin crackini bozdum nasıl becerdiysem şimdi ürün etkinleştirme anahtarı istiyor. Var mı bildiğiniz güvenli bir yönetm şu illetten kurtulmak için?
SYSCLEANER
Mod
image

Forumda kraker, bizküvit paylaşımı yasaktır.. Sonra ortalığı karınca basıyor...

Beğenenler: Elladan, Piranha

isoticisotic
Üye
image

Beğenenler: HOX

XsantosXsantos
Üye
Merhabalar, bir cahil sorusu soracağım. Elimdeki laptopta Win 7 yüklü home edition. Çok uzun süredir herhangi bir format ya da bakım yapamadım o yüzden feci yavaşladı ve format atmam lazım ama elimde cd si yok. ürün anahtarını biliyorum. Nasıl format atabilirim?
Bir de bu Win 10 a geçmek ne kadar mantıklı? Ben 8 de de o dokunmatik baz alınan kareler olayından hoşlanmamıştım, pek bi oldschool kalmışım herhalde :D performans ve oyunlar anlamında ne artısı var acaba?
Cevap verenlere şimdiden teşekkürler
discussioncontroller