Formula 1
FireMcFireMc
Üye
Massa feci gaza gelmişti İstanbul olması dolayısıyla, ama şişti maalesef. Hamilton rulz. :P
LunodLunod
Üye
Hamilton çok artist biri hiç sevemedim. Zaten Massa yine birinci oldu şişen Hamilton.
Norman
Üye
Yarışı seyredemediğimden mi , bu sezon hiç bir spor dalına adapte olamadağımdan mı (ne F1 , ne futbol ne birşey) hiç bir şey anlamadım . Hoş , yarışı da seyredemedim orasıda ayrı . Antreman turlarına göz atmıştım ve Redbull'ların performansına sevinmiştim . Keşke (aslında sıralamayıda bilmiyorum 3.den sonra ama) yüksek performans ve üst sıraları alabilseler .
FireMcFireMc
Üye
Eöö yarışı bitirmeden yorum yapınca böyle oluyor. Ne güzel geçmişti Hamilton, kötü oldu. :P
Misafir
Reklamların arasında yarışı gösterdiler arada bir. Sırf televizyona odaklanmadığım için ne zaman kafamı çevirsem reklam vardı (hatta kosla oxi idi sanırsam =)).

Böylece insanlar bir yayının nasıl yapılmaması gerektiğini görmüş oldu. Teşekkürler Kanal D!
Misafir
GP2 de sahaya 2 köpek girdi birisinin vıcığı çıktı
Duffy
Üye
Formula 1 kadar sıkıcı bulduğum bir uğraş yoktur .

Fakat yinede geniş bir pazar olması şaşırtıcı .
Sadece sürmesi zevklidir . Hatta o bile bayar bi süre sonra gibi geliyor .
zeke
Üye
Köpek işi tam bir rezalet, Bruno Senna ölebilirdi bile. Yetkililere kızardım ama artık pist bizim değil, yabancılar işletiyor ilgilenselermiş.. Diyeceğim de herkes suçu bize atacak yine olan bize olacak. Şu işe bakar mısınız yahu?? Bahreyn'de niye deve girmedi piste??
Littl3big
Üye
Deve mi ? ;D  Ben köpeğin kopmuş kafasını gördüm galiba !!
Misafir
seneye Formula 1'in oyun hakları Sony'den, Codemasters a geçiyormuş.. artık PCde de formula görebilcez anlaşılan..
discussioncontroller