Formula 1
oropheroropher
Üye
yarışları trtde kim sunuyor?
okay karacanı sıralama turları ile ilgili program sunarken gördüm..
eğer o sunuyorsa bu müthiş bir haber..
creiGncreiGn
Üye
Difuser konusunda haklısın ama; sadece difuser'a bağlamak da haksızlık olur bana sorarsan. Geçen sezon Ross Brawn takımın başına geldiğinde arabanın rezalet olduğunu söyleyip gelecek sene için çalışılmasını tavsiye etmiş ve 18 ay boyunca bu aracı geliştirmişler. Difuser'ın katkısı olduğu kesin ama; diğer iki takım da aynı şekilde bir difuser kullanıyor e bu kadar başarılı değil gibi şimdilik. Temyizde yasal bulunursa diğer takımlar da geçecektir o tasarıma ve hatta şu an hazır olduğuna eminim hepsinin tasarımlarının. Her ne şekilde olursa olsun güzel bir sezon olacak :). (Ve umarım Hamilton yine şampiyon olacak :P)

@oropher;

Hayır Okay Karacan sunmuyor maalesef; stüdyoda yarış öncesi yorum yaptığı ve Serhan Acar'la tartıştıkları bir program yapıyor. Serhan Acar da oldukça iyi bence. Tabi ki Ntv günlerinin yerini tutmak kolay değil ama; yine de çok iyi.
ElladanElladan
Üye
Malezya yarışı çok olaylı geçiyor, az önce yağmur yüzünden kırmızı bayrak sallandı, ne olacağını merakla bekliyoruz. Çok heyecanlı bir yarış oluyordu.
Misafir
herşey bi kenara. trt ile ses bağlantısı koptuktan sonra devreye giren elemanın "oooooooo adeta istanbul trafiğindeki gibiler" deyişine acaip güldük ;D

edit: yarış bitti devam edilemeyecekmiş. button kazandı..
matrklorm
Üye
Eve geldim televizyonu açtım. Kırmızı bayrak sallanıyodu. Süre dolana kadar izledim. Bi ara Baktım Raikonnen dondurma yiyip kola içiyodu altındaki kısa pantolonuyla. La noliy derken yarışın tekrar başlamayacağı açıklandı. Button kazandı.

Bu sezon gerçekten Ferrari'nin durum pek hoş gözükmüyo. Malesef son iki yıldır takip edemiyorum, yeni teknolojiler kurallar hatta takımları bile tam olarak bilmiyorum fakat Ferrari sezona hiç iyi başlamadı.

Bi de MP4-22 vardı çalıntı.
Marquez
Üye
Umarım ses bağlantısı sorunu olmaz, umarım Okay Karacan yarışları anlatmaz... Tamam onun anlatımıyla büyüdük, ama adam nasıl olduysa kendini hiç geliştirememiş, aksine kötüleşmiş... F1'den uzak kalmış biraz, ve çok eeliyor...
creiGncreiGn
Üye
Çok zevkli bir yarış oldu bence, yarışı durdurmasalar ya da daha sonra devam etse sürpriz sonuçlar olabilirdi. Bu arada Mclaren 1 puanda, Ferrari'nin daha hala puanı yok, ilginç...
ShaniShani
Üye
Brawn Gp yeni bir takım olmasına karşın sezona iyi başladı. Dünkü yarışın özetlerini ve Button'ın yarış sonrası basın toplantısını izlerken hiç sponsorlarının olmaması dikkatimi çekti. Eğer Brawn Gp üst sıralarda yer almaya devam ederse sponsorlardan iyi para kazanacaklar. :)
creiGncreiGn
Üye
Valla şu anda performansları çok iyi de; şu difuser olayı kesnileştikten sonra ve eğer ciddi sponsorlar bulamazlarsa büyük takımların gelişimine ayak uyduramayabilirler. Umarım bulunur da adam akıllı bir çekişme yaşanır.
Dread_Lord
Üye
Eski yarışları izlemenin bir yolunu bilen var mı acaba? Eski derken bu sezondan bahsediyorum.
discussioncontroller