Lotro 14 Gün Trial'den Orjinale Geçme
arzlonga
Üye
Merhaba,

Ben aranıza yeni katıldım. Aslında 4 senedir wow oynuyorum ama bir değişiklik yapmak istedim ve US serverdan bir trial aldım. Oyunun grafikleri ve özelliklerini beğendim. Ancak EU server öneren çok kişi var burada. Şimdi bu konuda birkaç sorum olacak;

1-EU'dan trial indiriyorum normal hale çevirebilir miyim?
2-Yukarıdaki sorunun cevabı evetse, nasıl? Çünkü codemasters'ın sitesinde shop kapalı görünüyor, diğer linkler ise hep dvd'yi satmaya yönelik. Ben zaten oyunu indiriyorum şu anda US serverlarda direk key satın alma var ama codemasters sitesinde bu özellik kapalı görünüyor. Şimdi oturup dvd mi almam gerekecek? (DVD'yi beklemek istemediğim için soruyorum)

Acilen cevap yazarsanız sevinirim. Bugün kendimi zor tuttum US serverdan key satın almamak için. Mevcut triali upgrade ediyorlar. Bu özellik niye codemasters'ta kapalı? Online download da dahil tüm shop kapalı görünüyor. Amazon'un falan linklerini koymuşlar sadece. Internette forumlarda triallerin direk upgrade edilebildiği yazıyor. Anladığım kadarıyla herkes de EU serverlarda oynuyor. Eğer codemasters böyle acemiliklerine devam edecekse US serverdan almayı düşünüyorum. Ne dersiniz? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Coraspin
Üye
www.offgamers.com EU key alabilir, EU tiralini aktif etmek için kullanabilirsin. Bir çok kişi böyle yaptı, ben dahil. Herhangi bir sorun yok :)
arzlonga
Üye
Merhaba,

Peki bu siteden aldığımız EU key'de 30günlük ücretsiz kullanım hakkı da oluyor mu? Bir de istediğimizde süreyi uzatabiliyor muyuz? Yani süre bitiminde. Codemasters shopunu açana kadar iyi olabilir öyleyse.
Coraspin
Üye
Elbette 30 gün ücretsiz var, zaten kayıt olurken bir şekilde kredi kartı numaranı, ya da artık hangi şekilde ödeme yapacaksan o şeyi belirleyip öyle giriyorsun oyuna. Bir daha ki ay hesabından otomatik çekiyorlar, dilediğin zamanda durdurabiliyorsun. Bir sorun yok yani.
arzlonga
Üye
Evet, o güzelmiş. Son bir soru daha sorabilir miyim? Henüz tüm karakterlerle oynamadım malum. Oyundaki hibrit klaslar hangileri? Belirli bir mage grubu yok anladığım kadarıyla. Ben lore master seçtim ve Wow'daki hunter-warlock-mage karışımı bir şeyle karşılaştım. Healer ve tank klasları neler? Wow'da 4 senedir healerım sıkıldım artık ondan soruyorum :)
Coraspin
Üye
Benim mmo deneyimim ve lotro günlerim çok sınırlı olduğundan bildiğim kadarıyla cevap vereyim. Tank klasları genelde champion oluyor. ( arkadaşlar yanlışım varsa düzeltin, hatta buralarda ilgili konularda vardı) buffer yapanlar captain, büyücü loremaster. Büyücü aynı zamanda şifada yapabiliyor ama. Neyse ben daha fazla cahilliğimi ortaya koymadan kaçayım. Karakterleri seçtiğinde özelliklerini anlatan videolar var, onlar da bilgi veriyorlar :) vesaire vesaire.

Hangi serverdasın ?
arzlonga
Üye
Ben henüz EU'ya geçmedim. Trial paketi indiriyorum. Sonra da updateleri falan bir iki günümü alacak. Şimdilik US trialle idare ediyorum.  Ondan sonra geçeceğim. En çok hangi serverda Türk var?
TheodrienTheodrien
Mod
Tank sınıfı Guardian. Server olarak Türklerin çoğunlukta olduğu yer Snowbourne. Geldiğin zaman oyun içinde tell atarsan yardımcı olmaya çalışırım.
arzlonga
Üye
Yardımlarınız için teşekkürler. Dosyaların inmesi de bir ölüm. US clientin EU'ya çevrilememesi çok yazık bu bakımdan :) Bekle babam dur modundayım.
arzlonga
Üye
Merhaba,

Sanırım US serverdan devam edeceğim, zira artık Codemasters'ın shop'u açılana kadar netten, diğer sitelerden trialleri doğru ve tam bir şekilde indiremeyeceğime kanaat getirdim. 5nci denemem ve az önce %75'te yine durdu yükleme. Internetim veya bilgisayarımda sorun yok. Aksine serverdan kaynaklanıyor. US serverlarda desteğin ve dağıtımın daha iyi olduğunu görüyorum. Elbette Türk arkadaşlarla oynamak isterdim ama Codemasters kendi sitesinden indirmeye izin vermediği sürece bu çok zor. Bu arada US'teki trialimin de süresi gittikçe azalıyor ve bir şeyler yapıp, oyuna devam etmek istiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Umarım bir gün oynayabiliriz sizinle de.
Misafir
http://www.torrentz.com/26c335178191ab4c583b68bbf4f447817a9706b4

bak burda bi tane var.. EU heralde..

adamlar şöyle yazmışlar yorumlara;

- these is a real one?

- Yeah, it's real, but it's european LotRO.
discussioncontroller