Başlayıp da bitirmediğiniz oyunlar
Duffy
Üye

Oynayıpta bitirmediğiniz oyunları yazınız . Parantez açıp neden bitirmediğinizide bizle paylaşınız .

İçime oturanlar:

- Crysis ( bir oyunu takılarak oynarken bitiremem . Zamanı gelince bitiricem tabiki )

- Runaway2 ( adventure oyunlarını çok severim ama asla tam çözüm kullanmam . Geçemiyosam oyunu silerim yine tam çözümüne bakmam )

- Jericho ( güzeldi ama baydı )

- Assassin Creed ( sildim , hayal kırıklığı .. )

not :  daha var ama sonra sonra yazarım . Yeni konunuz hayırlı uğurlu olsun  ( bu not kendini 1 -2 gün sonra yok edicek )

Misafir
Şimdi yazmaya kalkarsam postu tamamen okumak için ciddi bir uğraş ister.Şöyle diyeyim arşivimde 250 tane oyun var ve sadece 15 tanesi bitti.
sophia
Üye
12 kez Farcry'a başladım. Hala duruyor :D
Duffy
Üye
@black dino:  sende sadece benim gibi içine oturanları yaza bilirsin :)
Misafir
-S.T.A.L.K.E.R; Oyunun sonuna gelmiştim. Meğerse "yanlış" sonmuş. Bir de kayıt ettiğim yer çok salaktı, bundan dolayı ölüp duruyordum... Sildim ben de.. Ama Clear Sky gelmeden bitireceğim.
-Crysis; Aslında bunu bitirdim ama zorla... Bitirmek için... Olmadı Crytek...

Notingentorricelli: Daffycim, Jericho'nun son bölümünü görmeni tavsiye ederim... Gerçekten çok güzel. :)
Misafir
Daffy dedi:

@black dino:  sende sadece benim gibi içine oturanları yaza bilirsin :)

Tamam o zaman içime oturanlar:
MoH:Airborne
Scarface
Bioshock
Kara_Bulut
Üye
Godfather

o kadar
[WT]Elessar
Üye
Bitir(e)mediğim için içime oturan oyunlar:

Midnight Nowhere
Requiem: Avenging Angel
Sid Meier's Pirates!
Total Overdose
Marvel: Ultimate Alliance
Obscure
Avencast: Rise of the Mage
Zer0
Üye
Var aslında baya da, klasiklerden aklıma gelen KOTOR 1-2 ve Starcraft :)
Başlamam lazım daha yani :D

Bir de GC ve PSP oyunlarına bakmayı baştan (psp alınca, gc wii ile) ve ps2 için veda partisi düzenlemeyi düşünüyorum kendime :D (gözden kaçan bombaları oynamak :D) PS1 oyunlarına da göz atmam lazım, çok oynamadığım var onda da - geç başlamanın zararları...
hi_jackerhi_jacker
Üye
PSP'de Brave Story ve Final Fantasy Tactics'i bitiremedim.
Bilgisayarda Kotor 2'nin en son bölümünde öldüğüm için sinir olup bırakmıştım oyunu. Bir kaç tane daha var isimlerini hatırlayamıyorum. Ama genelde kibirlilik edip, birşey olmaz diye save etmeden gidip, geberdiğimde sinir olduğum oyunlar. :P
ScharfschützeScharfschütze
Üye
The Thing.Evet oyuna 3 kere baştan başladım ama bi türlü sarmadı beni.
discussioncontroller