Başlayıp da bitirmediğiniz oyunlar
creiGncreiGn
Üye
Bir türlü Newerwinter Nights 2'yi bitirmek nasip olmadı, o kadar eklentisi falan çıktı bir de, bakalım... :D
Sislerin_Vampiri
Üye
Boiling Point adlı oyunu bitirmedim bende. Lakin bitirilecek bir oyun olmadığı için tabiki. Yoksa bitirirdim acımazdım.

@creiGn

Kesin bitir şansın olduğunda.Birde Büyücü olursan büyü efektlerinin tadından yenmiyor sonlarına doğru.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Hayat Oyunu. Kim bilir ne zaman biter?
creiGncreiGn
Üye

Boiling Point adlı oyunu bitirmedim bende. Lakin bitirilecek bir oyun olmadığı için tabiki. Yoksa bitirirdim acımazdım.

@creiGn

Kesin bitir şansın olduğunda.Birde Büyücü olursan büyü efektlerinin tadından yenmiyor sonlarına doğru.

Valla ilk oynadığımda ikinci act'in sonlarıydı sanırsam, bir mağara mı mezar mı öyle bir yere girmek için fire elemental kalbi gerekiyordu, yanlışlıkla satmıştım ben de :D. Sonra her yeri aradım taradım, her satıcıya baktım yok, hile de çalışmadı item'ı alabilmek için. Baştan oynamayı da gözüm yemeyince kalmıştı. Sonradan tekrar başlayayım falan dedim ama araya çok oyun girdi. Kıtlık zamanını bekliyorum, bitireceğim inşallah :)
sonâdorsonâdor
Üye
Masaüstüme ve bilgisayar masamdaki oyunlara bakıyorum da, yok gibi yahu?

Ama illa ki vardır başlayıp bitirmediğim, "hadi ordan" dediğim oyunlar.
BurnS0ul
Üye
Swarm Assault
Yatağan
Üye
Bir oyundan acayip tiksinmediysem bitiririm. Saints Row 2'yi bitiremedim ama. Ayrıca Prototype da "Allah belanı virsin" diye bıraktığım oyunlardan. Bir de Assasin's Creed var. Altair poposunu sallayarak yürüyor diye bırakmıştım, ayrıca çok sıkıcıydı.
TaogernTaogern
Üye
Vampire The Masquarade Bloodlines - Source motoru yüzünden bu güzel oyunu yarım bıraktım. :( Baş dönmesi ve baş ağrılarına sebep oluyordu.

Just Cause - Oyun çıktıktan bir yada birbuçuk sene sonra almıştım, aşırı ışıklandırma efektleri yüzünden ateş edimce 200w lık ampul yakmışım gibi etraf aydınlanıyordu :) ve grafiğinin eski gelmesinden dolayı bitirmeden sildim.
AlphariusAlpharius
Üye
Sins of a Solar Empire - Gerçi biten bir yapısı yoktu oyunun ama alıp da doğru düzgün oynamadığım için hala rahatsızım.
An Anonymous
Üye
Şu an yok ama zamanında bitirmeden bıraktığım, sonra dönüş yaptığım oyunlar çoktur. Şu an çok sevdiğim oyunlar da vardı bu listede; mesala Mass Effect, Neverwinter Nights 2, the Witcher...
discussioncontroller