Başlayıp da bitirmediğiniz oyunlar
EBvulves
Üye
Call Of Cthulhu Dark Corners Of The Earth. Zamanında PC çöktüğü için bitiremedim, bir daha da başlayamadım. Güzel oyundu halbuki.
baklawah
Üye
yaşım kemale ermiş olsa da hala video oyunları oynayan biriyim, hem de zevkle her bir anın tadını çıkararak, oyun içinde ne varsa kurcalayarak. bu yüzdendir çok vakit harcıyorum (ve o güzelim oyunları yarışırcasına hızlı tüketenleri hiç anlamıyorum).
ama son zamanlarda gerek kafa dağınıklığından, gerek yorgunluktan çok fazla üstüne düşemiyorum bu en sevdiğim şeyin. o kadar çok oyun kaldı ki yarım, utanıyorum burada yazmaya. mesela oblivion (ne büyük keyifle başlamıştım halbuki, türlü nedenlerden asla bitiremedim, artık kısmet skyrim olur), world in conflict (sona az kalmıştı ve bilgisayar gümledi bir daha başlamadım, aynı sebepten unreal tournament, nfs u2, longest journey de gitti). sin emergence ep1 (source motorunun beni hasta eden tek oyunu), prey (işte bu motion sickness'in anlamını öğreten oyun bana, oynamak değil oynanışını bile seyredemiyorum), stalker (bu da korsana hayır dedirten oyundur, hem bilgisayarın hem benim burnumdan geldi o kadar merak ediyorum orjinalini alıp oynamak gelmiyor içimden)

ve son olarak TDU %90'lardayım (bunu keyfimden bitirmiyorum) ve maalesef witcher (uyku sersemi yanlış bir karar verdim oyun resmen kilitlendi hiçbirşey yapamıyorum, en baştan tekrar başlıyacam inşallah)

şimdi ben 2 yılı aşkın süredir günde 13 saat, ama haftanın 4 günü çalışan biriyim (cuma dahil haftasonu iş yok), gelgelelim traş olmak, banyo, yemek, gezme-tozma, sexxx gibin şeylere vakit ayıramıyorum desem küfürü basarsınız heralde; ama gerçekten öyle. birşeyleri halledebilmek için 3 yıldır uykumdan kısıyorum (günde max 200 dakika fazlası olmuyor), ve bu anlamsız telaşım sonucu herşeyi batırıyorum. doktor uyarısına göre şarjım çok hızlı bitecek, yakında bir gün uyanamıyacam...

off amma çok iş var, amma çok oyun var...
bfrheostatbfrheostat
Üye

Bir de Assasin's Creed var. Altair poposunu sallayarak yürüyor diye bırakmıştım, ayrıca çok sıkıcıydı.

Altyazısı yoktu, o yüzden hikayeyi anlamadan oynuyordum. Bi' süre sonra ben de bitirmeden oyunu bıraktım :)

ACII de kasıyordu. 1024x768'de oynamaktan sıkılınca onu da hikaye tam heyecanlı bir hale geldiğinde bıraktım. Nedir bu AC'nin kaderi :D
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Tomb Raider oyunları

Fallout 3

Fallout: New Vegas

Kane & Lynch 2: Dog Days

Far Cry 1-2

Call of Duty 2

NFS oyunları (hiçbir kariyer modunu bitirmemişimdir)

Assassin's Creed

---

Kimisi sıkıyor, kimisini zamanında PC kaldırmadığı için kafelerde oynadım, Fallout New Vegas'ı da başka bir zamana erteledim. O oyuna baya zaman harcamak gerekiyor. Başka oyunlar varken açasım gelmiyor (kötü olduğunu söylemiyorum, yanlış anlaşılmasın).
Mr. Brightside
Üye
Hatırladığım kadarıyla PS2'de Gun ve Spider-Man 2. Spider-Man 2'de kaydederken PS2 donmuştu, kayıt bozuldu. Sonra oyuna küstüm, başlamadım bir daha. Gun'ın da sonuna kadar geldim, son bölümdeydim büyük ihtimalle hatta. Hayvan gibi bir herif var, onunla savaşıyordum. Ama o da öyle kaldı. Bir ara bitireyim onu da ya. *kendine gaz* MGS 3'ü bitirmiş adamım ben!
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
SH 3 (korkudan oynayamıyorum xD )
Lara Croft and the Guardian of Light
House M.D.
Call of Duty - Black Ops (çalıştıramadım video girişinden sonra donuyor)
Black Mirror 2
Penumbra Overture Ep1
Blight
Üye
Eskiden başlayıp da bitiremeden sildiğim oyun çok oluyordu da artık olmuyor, ne yapıp edip o oyunu bitiriyorum-en azından ilk seferinde-.

Ha bitiremeyeceğimi bildiğim oyunlara hiç başlamıyorum. :)
K12ankheiT
Üye
hangisinden başlasam şimdiiii :D :D
hawkeye137
Üye
Dragon Age
Need for Speed: Most Wanted
Arcanum
Call of Duty 2
acdervisacdervis
Mod
Steam listemin yarısı