Başlayıp da bitirmediğiniz oyunlar
DarkorDarkor
Üye
Şu anda aklıma gelenler; NFS:Most Wanted, GTA:San Andreas, GTA:Vice City
MustaTheUA
Üye
Genelde başladığım oyunları bitiririm ama var tabi takılıp kaldığım veya her seferinde aynı yere gelip bıraktığım oyunlar.

-Mario-Baştan sona oynayıpta bitirmişliğim yoktur
-Max Payne
-Assassins' Creed 2- malum şekilde oynamaya çlaışınca, bir yerden sonrasını geçemiyordum
-GTA San Andreas- Tren görevinde sıkışıp kaldım, oyun benden inatçı çıkınca bir süre şehirde serseri dolaşıp sildiydim

Bunların dışında;

-WoW-bu oyun zaten bitmez, bitirmeye çalışmak ta ömrünüzden yıl çalar, gerek yok
berx
Üye
oynadığım oyunlarıın 95% i falan heralde.(küsüratlı vereyim ki salladığım anlaşılmasın) çabuk sıkılıyorum çünkü.
sawwormsawworm
Üye
I wanna be the guy.

Forumda bu oyuna başlayıpta bitiren bi babayiğit var mı? Olduğunu hiç sanmıyorum gerçi.
kORKUNç
Üye
Başladığım oyunu bitirmek gibi bir takıntım olduğundan dolayı uzun zamandır epey seçiciyim, detaylı araştırma yapmadan başlamıyorum oyunlara.Bu yüzdendir ki bitirmediğim oyun sayısı az.

Şuan hatırlayabildiklerim:
John Romero's Daikatana (3 saat kadar dayanabilmiştim asdasdqw)
Clive Barker's Undying (bi süre sonra w tuşundan çok esc'ye bastığımdan ötürü bitirmek nasip olmamıştı xD )
Arx Fatalis (Ne hikmetse oyunun sonlarına yaklaştığımda her seferinde format atmak mecburiyetinde kalmıştım, abartısız 3-4 kere)
Pathologic (Kesinlikle oynadığım en zor oyundu.Çok eksiği olmasına rağmen oynanmayı hakediyor ama bitirmeyi değil)
4munet4munet
Üye
PoP: The Sands of time da bi yer vardı heykele tırmanıyorduk orası zordu.
ömerorkun
Üye
Başladığım bilimum GTA oyunu,Devil May Cry 2(başlamasam da olurmuş),Devil May Cry(çok zordu yav bitiremedim)
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Oblivion. 180 saat oynadım daha bitmeyen questler var.
FeylingFeyling
Üye
Final Fantasy 8'in sonuna 3 kere gelmişimdir. Son seferinde son boss savaşının 2. aşamasına bile gelebildim ama Greaver-Ultimaecia kombosunu geçemedim asla. Ne edeyim o da kafama gezegenle vurmasaymış.

X-Men Origins Wolverine'i (PSP) zor modda oynuyordum. Nord asla geçilmiyor bu modda. Yanındaki adamlar vuruyor yere düşüyorsunuz, iki kere peşpeşe vuruluyorsunuz ve bundan kaçması imkansız, ölüyorsunuz.

Bir de Icewind Dale 2 var. Son bossları geçemiyorum. Ne yaptıysam olmadı. Grubum dandik diyeceğim ama ilk oyunu bitirdiğim grubun neredeyse aynısı. Bir improved haste büyümüz, bir summoner'ımız yok diye b ukadar dengesizleşilmez ki! Masaüstü pc'me döndüğümde yeni grup kuracağım, baştan oynayacağım, and içtim!
Laroca
Üye
Titan Quest ("köpekler yesin" derdi ananem görseydi)
Puzzle Quest 2 (neden sevemedim seni, ilk oyunun ne güzeldi halbuki)
discussioncontroller