Başlayıp da bitirmediğiniz oyunlar
isoticisotic
Üye
jazz jack rabbit 2 nin son bossunu yenemedim ben de bi türlü kaç senedir de hala ara ara denerim son bossa kadar gelip bırakıyorum beceremşyorum onu yenmeyi
mcandan_ogzmcandan_ogz
Üye
Frycry 2.Oyunu sevemedim bi türlü.Bitirmek nasip olmadı.
K12ankheiT
Üye

Frycry 2.Oyunu sevemedim bi türlü.Bitirmek nasip olmadı.

Kesinlikle.
Oyun daha ilk çıktığında almıştım paşa paşa 60 lirayı basıp.
Ama bilgisayar kaldırmamıştı, üzüle üzüle, sivilceleri saya saya bi köşeye koydum oyunu.
Daha sonra (ehehe :silly: ) bi arkadaşı kekleyip başka bi oyunla takas ettim (inan şimdi hatırlamıyorum ismini ama iyi oyundu baya eğlenerek oynamıştım).
Yıl geçti o geçti bu geçti derken oyun ucuzladı oldu fiyatı 15TL.
Hala içimde yara, tabiki aldım tekrar 15e.
Eve geldim kurdum ettim oyuna girdim.

Oynama süresi: 1 saat(-bile değil).
AK_LampardAK_Lampard
Üye
STALKER Shadow of Chernobyl. Oyuna kaç kere baştan başladığımı unuttum. 1.5 saat ya oynamışımdır ya oynamamışımdır.

Şu sıralar Assassin's Creed 2 o durumda. Başladım ama devamı gelmedi. Yüklü duruyor öyle.
FaironFairon
Üye
STALKER'a bir süre alışma süresi tanımak gerekiyor. Bende ilk oynamaya çalıştığımda en fazla 1, 1.5 saat oynayıp bırakıyordum ama biraz zaman tanıyınca oyun çok güzel gelmeye başladı. Şimdi Steam'e baktım, 30 saat falan oynamışım ve bu 30 saatin ilk 1, 1.5 saati haricinde sıkıldığımı hatırlamıyorum hiç. Eğer konsept hoşuna gittiyse tekrar bir şans ver derim.
hawkeye137
Üye
Alpha Protocol, Dead Rising 2 ve Torchlight şu anda.
PotterPotter
Üye
Mayın Tarlası. Arkadaş Free Cell varken kim uğraşıcak 70 tane depecik ezmeyle.hiç olmadı sudoku çözerim gider.(lanet olsun sana netbook)
ayva
Üye
kusura bakmayın
discussioncontroller