Başlayıp da bitirmediğiniz oyunlar
thegame
Üye
Sen demoları oyna daha karlı çıkarsın valla...
deddodeddo
Üye
Senin yine iyiymiş. Cod4, Assassin's Creed, Harry Potterlar, Neighborslar, Spider-Manler, GTA-2 ve Vice City, Gameboy'da bütün Pokemon oyunları, Diablo 2, Red Alert 2, Star Wars Battlefrontlar, Birinci Battle For the Middle Earth, NFS Underground 2, Portal gibi şeyler. Aklıma geldikçe eklerim ama aşağı yukarı böyle.

Ufak Not: Mirror's Edge'i bitirmediysen incelemesini nasıl yazdın? (ve ufak not büyür skandalı ortaya çıkarır!)
Laçin
Üye
O kadar çok oyun bitirip ne yapacaksın ki zaten. Kafan temiz, pür-ü pak, rahat rahat klasik oyunlarını sindire sindire oynamışsın işte. Daha ne? :D Hem ben bir oyundan senin kadar zevk alarak oynayan başka bir 2. insan çok az tanıyorum.
Acetaminophen
Üye
Deddo dedi:

Senin yine iyiymiş. Cod4, Assassin's Creed, Harry Potterlar, Neighborslar, Spider-Manler, GTA-2 ve Vice City, Gameboy'da bütün Pokemon oyunları, Diablo 2, Red Alert 2, Star Wars Battlefrontlar, Birinci Battle For the Middle Earth, NFS Underground 2, Portal gibi şeyler. Aklıma geldikçe eklerim ama aşağı yukarı böyle.

Ufak Not: Mirror's Edge'i bitirmediysen incelemesini nasıl yazdın? (ve ufak not büyür skandalı ortaya çıkarır!)

O listede bugüne kadar incelediğim tek bir oyun olmadığı dikkatini çekti mi? Aha daha büyük skandal =)

Ya da belki incelediğim tüm oyunları bitirdiğimi zaten varsayıyorsunuzdur diye eklememişimdir =) (fakat bir itirafta bulunayım Twilight of the Arnor'ın hikaye moduna pek bulaşamamıştım =)
cank92
Üye
Bir sürü oyun bitirmeme rağmen başlayıpta bitiremediğim oyunlar;
-Crysis (10 FPS'de oynayamam)
-Half-Life: Blue Shift, Half-Life: Opposing Force (Eskiden korkardım, şimdiyse grafikler başımı ağrıtıyor)
-Spider-Man 3 (Tekrar eden oynanışı var)
-Portal: Prelude (Çok zor)
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Laçin dedi:

Northern, ingilizce bilmiyor musun? The thing bence güzel bir oyun ve sadece aksiyon değil, hikayesi de güzel. =)

Katılıyorum, The Thing severek oynadığım aksiyon/macera oyunlarından biri. Her şeyi bırak, takım arkadaşlarının hal ve hareketleri bile görülmeye değer :)
bfrheostatbfrheostat
Üye
cank92 dedi:

-Half-Life: Blue Shift, Half-Life: Opposing Force (Eskiden korkardım, şimdiyse grafikler başımı ağrıtıyor)

Eğer sana o atmosferi yaşatabiliyorsa, grafiklerin eskiyip eskimemesi önemli olmamalı. Ben ikisini de oynamanı tavsiye ediyorum :)
izhak
Üye
Başlayıp da bitirmediğiniz oyunlar?

Saymaya başlarsam bitiremem.
peace
Üye
Eğer bir oyunu yükledimse bitirmeden silmem. ;D
deddodeddo
Üye
Aaa, Crysis'i ben de bitirdim, unutmuşum söylemeyi.
discussioncontroller