Death Note [2. Oyuna Hazırlık!] [Yeni kurallar ilk mesaja eklendi.]
deddodeddo
Üye
Mailimi merak eden profilime baksın. :)
Çağlayan
Üye
Oyunun içeriğini öğreneyim diye Death Note'a başladım. Death Note'dan başımı kaldıramıyorum şimdi de. Ama helal olsun Montican, harika bir konsept yapmışsın, animeyi izleyince hayran kaldım forum oyunu haline. Bi de FMA konsepti hazırlasana bea, nolur bea, homunculiler de olsun falan.
[WT]Elessar
Üye
Çağla-can FMA evreni, DN gibi bir forum oyununa uygun değil ama "Bleach FRP" gibi olursa olabilir. Ama o da zaten devrede... :D
hajimenodairinin
Üye
ben de yazayım bi yandan, emolitions@hellokitty.com msn adresim, beklerim işi düşeni. ;)
Misafir
Forum üzerinde fma trading card game konsepti oluşturabilirsek vay canına. :D
Çağlayan
Üye
Niye uygun olmasın Elessarcan? Bi homunculi olur, homunculi doğmuş ama Philosopher's Stone yememiş olanlara ulaşıp onları homunculiye çevirmeye çalışır. Alchemistler de homunculiler sayıca 7ye ulaşmadan onların zayıf noktalarını bulmaya çalışırlar. falan.
Misafir
Vuv Çağla hemen konsepti oturttu bu arada. =)

Özel yeteneklerde oturmak lazım tabi. =)
Elegie
Üye
çağlayan bunu da kursak ya *_*
Misafir

Oyunun içeriğini öğreneyim diye Death Note'a başladım. Death Note'dan başımı kaldıramıyorum şimdi de. Ama helal olsun Montican, harika bir konsept yapmışsın, animeyi izleyince hayran kaldım forum oyunu haline. Bi de FMA konsepti hazırlasana bea, nolur bea, homunculiler de olsun falan.

Bir dahaki oyunda seni de aramızda görmek isteriz Aslıcan =)

FMA'ya uygun bir konsept bulabilirsem neden olmasın aslında, süper olabilir =p
discussioncontroller