Death Note [2. Oyuna Hazırlık!] [Yeni kurallar ilk mesaja eklendi.]
[WT]Elessar
Üye
hi_jacker dedi:

Bence bütün kiracılar bütün kiracıları tanıyabilsin. Böylece içeri sızma olaylarında siviller kullanılır hemde oyun daha adaletli olur. Sivillerin önemide artmış olur.

Böyle olması imkansız. Bu durumda KIT tarafı ve taraftarı direk açıkta kalıyor. :D
Misafir
e iyide yeni oyunda tüm kira yandaşlarını birbirini bilecekmiş işte..
kira bir kira yandaşını bilecek ve her kira yandaşı başka bir yandaşını bilecek..
30 saniye alır tüm kiracıların toplanması..
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Ne zaman başlayacak yeni oyun?
[WT]Elessar
Üye
Onun dediği, KIT gibi liste alması için sanırım. Bu olursa da zaten kutuplaşma çok belirgin olur.

Her Kira'cı, başka bir Kira'cıyı bilirse, araya sızma girişimi olabilir ama liste şeklinde olursa bu imkansız olur. :D
Misafir
Oyunun ne zaman başlamasını isterseniz diye bir soru sorayım size?

Ve eksik gördüğünüz yanlar varsa onları da belirtin diye bir kez daha hatırlatayım. Ona göre başlatacağız... =)
[WT]Elessar
Üye
Yarın başlasın ama ilk hamle sonu pazar olsun. O arada da kurallar otursun. :D
deddodeddo
Üye
Haftaya başlasın. Gerekli önlemler alınmış gibi, daha fazla beklemeye gerek yok. Yeni kurallar eskisine nazaran daha açıklayıcı yazılırsa daha iyi olur tabiki.
Misafir
ÖSS yüzünden oynayamayacak olanlar olabilir diye tereddüt ediyorum biraz... Herkes için uygun mudur haftaya yada bu hafta başlaması?
deddodeddo
Üye
Ben de ÖSS'ye hazırlanıyorum ama beni etkileyeceğini düşünmüyorum. Başkası için bilemem tabi.
Misafir
[WT dedi:

Elessar link=topic=4793.msg195383#msg195383 date=1211300269]
Yarın başlasın ama ilk hamle sonu pazar olsun. O arada da kurallar otursun. :D

+1 ^_^
discussioncontroller