Tavuk Döner vs Diğerleri..
123458
Misafir
öğle yemeğini dışarda yemek zorunda olan öğrenci arkadaşlarların vazgeçilmezidir Tavuk Döner..

mesela ben arkadaş ortamında başka birşey teklif edemiyorum..

zamanın dar olması ve tavuk dönerin ucuz olması da birer etken tabi..

-bugün ne yiycez la?
-yemek!!

...10 dakika sonra...

- abi 5 dürüm-tavuk döner-ayran..
- hart hurt.. hüüüppp
- geç kaldık la kalkın!

en fazla yarım saatte rahatça yiyebileceğimiz başka alternatifler(köfte!, lahmacun, mantı!) varsa alalım.. ya da siz genelde ne yersiniz at lunch?

konu çok mu saçma oldu? :P

bu arada birşey yerken ayran-kola vs nin erken bitmesine kıl oluyorum :D
Murderotica
Üye
simit+peynir olabilir o.O
Misafir
simit+peynir de rezillik oluyor.. her tarafa susam yapışıyor.. zaten o 3gen peynirle de ne yapacağını şaşıyorsun(-yorum)..
Misafir
Okulda tavuk döner ticareti yaptığım için biliyorum. (1 milyona al, 1 buçuğa sat) O yediğiniz tavuk dürümler çok sağlıksız. Bağırsak sorunlarına yol açıyor. Sıvı dışkı, ishal vs. :P Zamanında satarken bende yiyordum. Pis gelmiyordu. Ama artık epey titizleştim ve iğreniyorum. Yemeyin, aç kalın daha iyi güvenin bana. Tavuk derisinin kilosu 1,5 YTL, göğüsün 6-7 YTL. Bunların karmasından üretiliyor o dönerler. Deri sevdiğinizi sanmıyorum :P
Murderotica
Üye
Evet aslinda kötü oldu benim fikir. Ayrica susam dislere de yapisir, kötü bir görüntü.

Bence ev yemekleri yapan bir yerede gidebilirsiniz. Mesela bizim restaurantimiz var (H) oraya gelenler en fazla 30 dakka icinde yemeklerini yiyip gidiyorlar. Self servis cünkü beklemek yok.
Misafir
hi_jacker/ abi öyle bir mesaj yazdın ki kusmamak için kendimi zor tutuyorum :P

yahu ben de öyle arkadaşlar varki "deri olmadan tavuk dönerin tadı mı olur" diyorlar :D ki o gün deri çokluğundan 2 ısırıktan sonra yememiştim TD mi..

----

ev yemekleri olarakta; bir ara mantı yiyorduk hep.. onda da şöyle bir sorun var gelen dilimlenmiş ekmek 10 saniyede bitiyor ve şimdi kim ekmek isteyecek tartışması oluyor :P zaman kaybı yani :D
Murderotica
Üye
Aaa bakin bize gelirseniz hic öyle sorunlar yasamassiniz. Siz söylemeden ben masaniza getiririm ekmegi :D ki öyle olmalida yani.
Dark_Lord
Üye
Reklam kokan hareketler bunlar Murderotica :D
Misafir
siz şimdi heralde istanbul dasınızdır.. uçak parası falan tamam halledilir de sizin mantı çok pahalıdır ;D.. ayrıca reklam yapmıyalım!!
Misafir
Abi biz pideciye gidiyoruz, 3 senelik bir mekanımız orası. Arkadaşlar çok cimri içecek almıyorlar. Bende almıyorum dolayısıyla. Onun yerine nereden alıyorlarsa dükkanın sahipleri süper domatesleri var, dilimleyip getiriyor. 3-4 tabak domates yiyoruz içecek niyetine ;D
Misafir
Tavuk döneri yiyeceksiniz adam gibi yerde yiyin, yoksa tavuk yerine martıyla karşılaşmanız çok olası. :)

Ciddiyim bu arada. :D
123458
discussioncontroller